Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 2 października 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Bolter - Hollywood
  • Druga płyta zespołu wydaje się nie mieć przeboju na miarę piosenki "Daj mi tę noc", którą podbili serca publiczności. Jednak mamy tu zaskakująco udane kompozycje, które pomimo ewidentnie zabawowej i dyskotekowej wymowy zespołu stanowią bardzo oryginalne i poważne, zwłaszcza w sferze tekstowej, propozycje.

Red Hot Chilli Peppers - Californication
  • Po ośmioletniej przerwie wrócił do zespołu Frusciante, co wielu fanów przyjęło z entuzjazmem i oczekiwania ogromnie wzrosły. Nie ma tu jednak ewidentnego powrotu do początków grupy, chociaż nie brakuje sprawdzonych elementów z jakich zasłynęła (między innymi utworów rapowanych), jest za to spora dawka przebojowości wręcz popowej, co przyniosło grupie popularność większą niż dotychczas.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza seniorów na zajęcia w małych grupach. Dostępna jest tu także - po długiej przerwie - mała czytelnia prasy. Placówka walczy również o większy dostęp do książek elektronicznych. O tym wszystkim porozmawiamy z Katarzyną Pawluk w MBP.

Jak co drugi piątek połączymy się także z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Specjalista z urzędu w Warszawie będzie pełnił dyżur telefoniczny.

Naszym gościem będzie także Marcin Sagan, naczelnik wydziału sportu z Urzędu Miasta Opola. Porozmawiamy o akcji "Sportowy dzielnicowy", która nie ma nic wspólnego z dzielnicowymi, co najwyżej... dzielnicami.

W audycji również:
9:40 i 10:40 Absolwenci – Krzysztof Dobrowolski
11:20 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk (środa)
11:20 Czytasie – Beata Granatowski i Ireneusz Prochera (piątek)
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zaprasza Agnieszka Wawer-Krajewska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***