Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 30 września 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Lizard - "W galerii czasu"

Jeden z najważniejszych debiutów i zespołów progresywnego rocka w Polsce, który pokazał, że można twórczo podejść do gatunku, który od wielu lat tkwił w schematach. Do tego bardzo oryginalne i poetyckie teksty i mamy dzieło, którego czas się nie ima.

Morgan - "Nova Solis"

Tylko dwie płyty długogrające pozostawiła po sobie ta niezwykle oryginalna grupa progresywna, a mieli bez wątpienia wiele cech oryginalnych i wyróżniali się pozytywnie na tle także mistrzów gatunku. Od folkowych brzmień po kosmiczne odloty, nie pozwalają nawet na chwilę się nudzić.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
15:00 TRENDY I OWĘDY
Kiepsko z włosami Polaków! Są cienkie, łamliwe i rozdwojone na końcach, w dodatku szybko łysiejemy i dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. A przecież włosy to ważny urodowy atrybut oraz wskaźnik stanu naszego zdrowia. Gościem programu będzie Katarzyna Kołakowska z Instytutu Trychologii w Warszawie.

Do słuchania od 15:05 do 17:00 zaprasza Beata Granatowska. Z autorką można kontaktować się mailowo: beata.granatowska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***