Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 29 września 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Jammin’ with KC” Sylwester Ostrowski & Jazz Forum Talents feat. Bobby Watson, Logan Richardson & Keyon Harrold. Album „Jammin’ with KC” łączy trzy generacje muzyków jazzowych z różnych kontynentów, posiadających różne backgroundy muzyczne.

Latem 1966 roku John Coltrane udał się na swoją jedyną trasę koncertową po Japonii. Towarzyszył mu jego ostatni zespół, w skład którego wchodzili Pharoah Sanders, Alice Coltrane, Jimmy Garrison i Rashied Ali.

David Liebman to amerykański saksofonista, flecista i pedagog jazzowy. Jest znany ze swoich innowacyjnych linii i użycia atonalności.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
19:00 REWIRY KULTURY
Sztuki cyrkowe to jego super moc! Za ich sprawą podróżuje po całej Polsce i odwiedza zagraniczne festiwale. Prowadzi także zajęcia dla dzieci i młodzieży. Krzysztof Riewold opowie, jak hobby stało się jego sposobem na życie.

Po godz. 20:00 zaprosimy na 10. Opolski Festiwal Fotografii, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Etapy". Wydarzenie rozpocznie się w piątek (2.10) przed Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu. Jednego z organizatorów i twórców festiwalu Sławoja Dubiela z Fundacji 2.8 zapytamy o wystawy i sylwetki autorów, których opolanie będą mieli okazję poznać lepiej już niebawem.

Do słuchania od 19:05 do 21:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo:
katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***