Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 29 września 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Jammin’ with KC” Sylwester Ostrowski & Jazz Forum Talents feat. Bobby Watson, Logan Richardson & Keyon Harrold. Album „Jammin’ with KC” łączy trzy generacje muzyków jazzowych z różnych kontynentów, posiadających różne backgroundy muzyczne.

Latem 1966 roku John Coltrane udał się na swoją jedyną trasę koncertową po Japonii. Towarzyszył mu jego ostatni zespół, w skład którego wchodzili Pharoah Sanders, Alice Coltrane, Jimmy Garrison i Rashied Ali.

David Liebman to amerykański saksofonista, flecista i pedagog jazzowy. Jest znany ze swoich innowacyjnych linii i użycia atonalności.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
12:00 LOŻA RADIOWA
W jaki sposób funkcjonuje dzisiaj służba weterynaryjna? Czy Afrykański Pomór Świń puka do bram Opolszczyzny? W jaki sposób przed nim się bronić? Między innymi o to będziemy pytać w pierwszej godzinie naszego programu. A odpowiedzi udzieli nam wojewódzki lekarz weterynarii Wacław Bortnik.

W drugiej godzinie już o problemach świata. Ostatni wtorek miesiąca to czas na Magazyn międzynarodowy Piotra Semki i Piotr Cywińskiego.

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zaprasza Witold Żurawicki. Z autorem można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Witold Żurawicki
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***