Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 29 września 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Jammin’ with KC” Sylwester Ostrowski & Jazz Forum Talents feat. Bobby Watson, Logan Richardson & Keyon Harrold. Album „Jammin’ with KC” łączy trzy generacje muzyków jazzowych z różnych kontynentów, posiadających różne backgroundy muzyczne.

Latem 1966 roku John Coltrane udał się na swoją jedyną trasę koncertową po Japonii. Towarzyszył mu jego ostatni zespół, w skład którego wchodzili Pharoah Sanders, Alice Coltrane, Jimmy Garrison i Rashied Ali.

David Liebman to amerykański saksofonista, flecista i pedagog jazzowy. Jest znany ze swoich innowacyjnych linii i użycia atonalności.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Do porannej kawy proponujemy zestaw ćwiczeń obowiązkowych, które rozruszają nas na cały dzień. Pogoda nie sprzyja, więc musimy zadbać o dobry nastrój. Pomogą nam w tym kolorowe ubrania, bo jak twierdzą styliści mocne akcenty dodadzą pewności siebie.
Dokładamy do tego idealną muzykę i możemy rozpocząć kolejny dzień tygodnia! Czekamy na Was już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Witolda Żurawickiego
  • Zwolnienia ze składek zdrowotnych ciągle możliwe. Kiedy? Jakie? Wyjaśni Elżbieta Kaczorowska-Rams, zastępca dyrektora w opolskim oddziale ZUS. Opowie nam także o wypłatach za wypadki. Przedstawi też mapę regionu obrazującą wykorzystanie bonu turystycznego.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***