Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 28 września 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Alibabki to żeński zespół wokalny, który wylansował takie przeboje, jak: "Kwiat jednej nocy", "Kapitańskie tango", "Grajmy w zielone", "Szary kolor twoich oczu", "W rytmach Jamajka ska". Jako chórek Alibabki towarzyszyły największym polskim gwiazdom, takim jak Czesłwa Niemen, Maryla Rodowicz, Marek Grechuta, Anna Jantar, Breakout, Budka Suflera itd.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Medycy od pół roku są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Przed nimi kolejne wyzwania - rozpoczyna się bowiem sezon na grypę. Tymczasem pandemia wyjaskrawiła problemy służby zdrowia takie, jak braki finansowe, kadrowe i organizacyjne w placówkach medycznych. I o tych wszystkich problemach rozmawiali przedstawiciele ochrony zdrowia podczas 30-lecia Opolskiej Izby Lekarskiej.

Sprawdzimy też aktualną sytuację związaną z koronawirusem w regionie.

Tomasz Gucwa i Jacek Białek jadący autem Subaru Impreza wygrali 51. Rajd Festiwalowy w Opolu. Na starcie stanęło w sumie 35 załóg, które rywalizowały w 6 kategoriach. Tegoroczna impreza ze względu na pandemię koronawirusa odbyła się w innym terminie niż zazwyczaj - w ostatni weekend września. Emocji jednak nie brakowało. Więcej o tym w magazynie reporterów Radia Opole.

W programie zajrzymy też do kuchni, gdzie trwają przygotowania do zimy - są robione domowe przetwory w słoikach.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
marzena.smierciak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***