Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 26 września 2020 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Muzeum Sopotu od 2017 organizuje stałe cykle koncertów jazzowych, które pierwotnie nosiły tytuł „Młody Jazz 3-miasta”, a funkcjonują pod szyldem „Swingujące 3-miasto”.

Album "Brooklyn Eye" pełen jest wątków amerykańskich, co zresztą deklaruje sam lider i autor wszystkich kompozycji umieszczonych na płycie, Joachim Mencel.

W programie także "Live at ild GranadaStudio" - album Jescy Hoop.

Do słuchania w piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

16:00 CAŁY NASZ SPORT

Po derbach Opolszczyzny w PlusLidze, czas na kolejną konfrontację drużyn z naszego regionu. W I lidze siatkarzy Mickiewicz Kluczbork podejmie ZAKSĘ Strzelce Opolskie. Pełna relacja z tego wydarzenia na naszej antenie.

W programie będziemy oczywiście także informować, jak radzi sobie nasza najlepsza drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która o ligowe punkty gra dziś na wyjeździe PGE Skrą Bełchatów.

Będzie się również łączyć ze Stegu Areną, gdzie nowy sezon I ligi zainaugurują siatkarki Uni Opole. Rywalem naszej drużyny będzie Olimpia Jawor.

W audycji powrócimy również do wczorajszej domowej konfrontacji piłkarzy Odry Opole z GKS Bełchatów. W sekwencji piłkarskiej sprawdzimy ponadto, jak w ligowych meczach radzą sobie opolskie drużyny w III i IV lidze i w niższych klasach rozgrywkowych.

Natomiast w ramach wakacyjnej akcji ,,Chcę wyjechać na wieś” tym razem odwiedzimy sportowców w miejscowości Krogulna w powiecie namysłowskim.


Do słuchania od 16:05 do 20:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem redakcji sportowej. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***