Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 11 sierpnia 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Wirtuoz saksofonu, Tommy Smith, na płycie "The sound of love" wykonuje wytrawne ballady klasyków najbardziej uznanych kompozytorów w historii jazzu: Duke'a Ellingtona i Billy'ego Strayhorna.

Walter Smith III to amerykański saksofonista i kompozytor jazzowy. Jest przewodniczącym Wydziału Woodwind w Berklee College of Music. Oprócz występów we własnej grupie Smith jest członkiem Kwintetu Ambrose Akinmusire i Voyagera Erica Harlanda.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
22:00 PRZY RODZINNYM STOLE
"Poznaj samego siebie" - to słynna delficka maksyma o wymiarze podnadczasowym. Dlaczego świadomość siebie jest tak ważna i jak można wejść w ten proces? Na ten temat porozmawiamy z socjoterapeutką ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania i terapii nerwic Soteria Anamija w Zawadzie - Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz. Będzie też sporo o burzliwym procesie dorastania, potrzebie eksperymentowania i prawie do popełniania błędów. Porozmawiamy także o tym, że poznawanie siebie to zadanie na całe życie.

Do słuchania od 22:05 do 23:00 – w zastępstwie Krzysztofa Dobrowolskiego – zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***