Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 11 sierpnia 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Wirtuoz saksofonu, Tommy Smith, na płycie "The sound of love" wykonuje wytrawne ballady klasyków najbardziej uznanych kompozytorów w historii jazzu: Duke'a Ellingtona i Billy'ego Strayhorna.

Walter Smith III to amerykański saksofonista i kompozytor jazzowy. Jest przewodniczącym Wydziału Woodwind w Berklee College of Music. Oprócz występów we własnej grupie Smith jest członkiem Kwintetu Ambrose Akinmusire i Voyagera Erica Harlanda.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Dzisiaj (11/08) poznaliśmy wyniki tegorocznych matur. Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna sesja egzaminacyjna odbyła miesiąc później, egzaminy przeprowadzono w reżimie sanitarnym, nie było też obowiązkowych egzaminów ustnych. W magazynie powiemy jak spisali się opolscy maturzyści.

W Opolu wystartowała akcja Dobrobon. Jest adresowana do osób bezdomnych i ubogich. Bony będzie można wymieniać w sklepach na przykład na produkty spożywcze lub odzież. Pomysłodawcy akcji liczą na pomoc opolskich przedsiębiorców. Darczyńcami mogą zostać także osoby prywatne.

Opolski ratusz spiera się z właścicielem kamienicy przy ul. Koraszewskiego. Domaga się rozebrania letniego ogródka przy zlikwidowanej Złotej Nici. Przedsiębiorca, który chce wynająć lokal twierdzi, że nie rozbiera podestu, bo podnosi on atrakcyjność tego miejsca.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo: boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***