Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 10 sierpnia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Bvdub - amerykański producent muzyki elektronicznej z San Francisco wykonujący muzykę ambient i ambient techno. "Music as a foreign language" - kolejny album producenta Chrisa Coco, który został zrealizowany w Londynie i na Ibizie i przedstawia medytacyjną muzykę elektroniczną.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Powitajcie z nami poniedziałek przepełniony latem. Słońce będzie królowało od świtu, więc sprawdzimy jak rywalizowali wędkarze, kierowcy skuterów wodnych i plażowicze o skrawek własnego miejsca na nyskiej riwierze.

Upał jest jednak groźny, o czym przypominają ratownicy, a puszki trzeba zbierać, do czego namawia nas ekolożka.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego trwa kontrola poselska. Czego dotyczy i na czym polega? O to spytamy współinicjatorkę kontroli - posłankę Prawa i Sprawiedliwości Katarzynę Czocharę.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***