Radio Opole » Audycje Radia Opole

LOŻA EKSPERTÓW

Świat nie jest czarno-biały. Składa się z wielu warstw, wzajemnie na siebie nachodzących. Liczba napływających informacji każdego dnia powoduje, że bardzo często strategiczne informacje zostają zignorowane lub marginalizowane. Loża Ekspertów to audycja w trakcie której badacze, naukowcy, biznesmani, analizują wybrany temat z zakresu gospodarki, ekonomii, medycyny, psychologii i innych.

Do słuchania w każdą sobotę o 10:35 w paśmie Mamy weekend zaprasza dr Bartłomiej Machnik. Z autorem można kontaktować się mailowo.
Bartłomiej Machnik
2021-07-24, 10:35

Beata Ignasiak- Projektowanie wnętrz z myślą o przyszłości

Beata Ignasiak- Projektowanie wnętrz z myślą o przyszłości
Gościem audycji „Loża ekspertów” była Beata Ignasiak, wykładowca akademicki i projektantka wnętrz, z którą porozmawialiśmy o roli, jaką pełni właściwe zaprojektowanie naszych domów, w kontekście wejścia w proces starzenia się. Gość audycji udowodnił, że starość jest naturalnym procesem, do którego trzeba się przygotować. Odpowiedzieliśmy na pytanie, jak powinny zostać zaadaptowane pomieszczenia i na jakie szczegóły zwracać uwagę. Gość audycji opowiedział również, jakie błędy najczęściej popełniają osoby, kiedy dokonują remontu. W drugiej części porozmawialiśmy o tym, dlaczego boimy się mówić o starości i w jakim stopniu wpływa to na samopoczucie. Na koniec Gość opowiedział, jakie trendy architektoniczne panują obecnie w Polsce i jaki styl projektowania wnętrz jest najbardziej preferowany przez Polaków.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »