Radio Opole » Audycje Radia Opole

LOŻA EKSPERTÓW

Świat nie jest czarno-biały. Składa się z wielu warstw, wzajemnie na siebie nachodzących. Liczba napływających informacji każdego dnia powoduje, że bardzo często strategiczne informacje zostają zignorowane lub marginalizowane. Loża Ekspertów to audycja w trakcie której badacze, naukowcy, biznesmani, analizują wybrany temat z zakresu gospodarki, ekonomii, medycyny, psychologii i innych.

Do słuchania w każdą sobotę o 10:35 w paśmie Mamy weekend zaprasza dr Bartłomiej Machnik. Z autorem można kontaktować się mailowo.
Bartłomiej Machnik
2021-04-17, 10:35

Barbara Lech o prokrastynacji i zarządzaniu sobą w czasie

Barbara Lech o prokrastynacji i zarządzaniu sobą w czasie
Barbara Lech, couch, mentor, twórczyni projektu Heksagon Edu

Gościem audycji „Loża ekspertów” była Barbara Lech, couch, mentorka oraz „matka” marki Heksagon Edu, z którą rozmawialiśmy o prokrastynacji, czyli procesie, którego nazwę zna niewielu, natomiast dotyczy nas wszystkich. Odpowiedzieliśmy na pytanie, jak definiować prokrastynacje oraz na co należy zwrócić uwagę podczas planowania swojego dnia. Zastanowiliśmy się również nad tym, jak radzić sobie z procesem odkładania działań „na później”, w jakim stopniu nieprawidłowe zarządzania własnym czasiem wpływa na samopoczucie. Gość audycji opowiedział również, jak Polacy radzą sobie z zarządzaniem własnym czasem.

Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10:35 na antenę Radia Opole. Audycję prowadzi dr Bartłomiej Machnik.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »