Radio Opole » Audycje Radia Opole

LOŻA EKSPERTÓW

Świat nie jest czarno-biały. Składa się z wielu warstw, wzajemnie na siebie nachodzących. Liczba napływających informacji każdego dnia powoduje, że bardzo często strategiczne informacje zostają zignorowane lub marginalizowane. Loża Ekspertów to audycja w trakcie której badacze, naukowcy, biznesmani, analizują wybrany temat z zakresu gospodarki, ekonomii, medycyny, psychologii i innych.

Do słuchania w każdą sobotę o 10:35 w paśmie Mamy weekend zaprasza dr Bartłomiej Machnik. Z autorem można kontaktować się mailowo.
Bartłomiej Machnik
2021-12-04, 10:55

Michał Pycio o headhuntingu i jego roli we współczesnym procesie rekrutacji

Michał Pycio o headhuntingu i jego roli we współczesnym procesie rekrutacji
Gościem audycji „Loża Ekspertów” był Michał Pycio, specjalista z zakresu headhuntingu z firmy Motiva HR, z którym rozmawialiśmy o tym, czym jest headhunting oraz czym różni się od procesu rekrutacji. Gość audycji opowiedział szerzej o najistotniejszych różnicach, które występują w procesie rekrutacji i headhuntingu. Przeanalizowaliśmy również rolę, jaką pełnią dziś pogłębione badania osobowości kandydatów do pracy na poszczególne stanowiska. W drugiej części rozmowy gość opowiedział o nastawieniu i preferencjach młodego pokolenia, w kontekście form pracy oraz nakreśliliśmy potencjalną przyszłość pracy zdalnej.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »