Radio Opole » Audycje Radia Opole

TWOJE RADIO OPOLE

Twoje Radio Opole tworzymy wspólnie z Wami! Autorzy czekają na telefony i maile w sprawach, które dotyczą każdego z nas. Towarzyszymy Wam w pracy, w domu i w samochodzie. Kłopoty, z których trudno wybrnąć, sytuacje bez wyjścia, problemy, które nas przerastają, ale też i to, co dobrego dzieje się wokół i warto o tym opowiedzieć innym, bo dobrem też trzeba się dzielić!

Tradycyjnie po 12:00 zaczniemy od "Interwencji Radia Opole", czyli tematu, którym to Wy, drodzy słuchacze podzieliliście się z reporterami Radia Opole. Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 541 541.

W audycji także:

13:45 Fantastyczny pomysł – Ireneusz Prochera
14:30 Zagraj w to jeszcze raz (w piątki)
14:45 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
2023-11-23, 17:33

Tomek i przyjaciele

Tomek Karpiński [fot. Archiwum prywatne]
Tomek Karpiński [fot. Archiwum prywatne]
Do wielu wyciągał pomocną dłoń - dziś sam potrzebuje wsparcia. Tomek Karpiński to... dobry człowiek – tak, w krótki sposób, może opisać go wielu z jego przyjaciół. Dawid Rajwa miał okazję porozmawiać z jednym z nich, a także z córką Tomka Karpińskiego – Martą. A powodem do rozmowy było to, że wspomniany dobry człowiek sam dziś potrzebuje pomocy dobrych ludzi. Pomoc jest niezbędna, by z Meksyku mógł powrócić do domu, do swoich bliskich. Wcześniej jednak musi opłacić rachunki za szpital, w którym przebywał na skutek wypadku podczas nurkowania.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »