Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB » Weź udział w warsztatach z Żanetą Plotnik-Krumpietz…
2022-11-23, 15:52 Autor: Radio Opole, oprac. AL

Weź udział w warsztatach z Żanetą Plotnik-Krumpietz w Studiu M im. SBB - zapisy trwają!

Zakuka, Żaneta Plotnik
Zakuka, Żaneta Plotnik
Już 30 listopada zapraszamy do Studia M im. SBB Radia Opole na bezpłatne Warsztaty wokalno-kreatywne „Kukułeczka Kuka”, które poprowadzi animatorka i wokalistka Żaneta Plotnik-Krumpietz. Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży wieku od 7 lat do 15 lat. Zgłoszenia można wysyłać do 29 listopada! Formularz zgłoszeniowy zamieszczamy poniżej.
Warsztaty oparte są na autorskim programie i materiałach dydaktycznych powstałych w ramach stypendium „Marszałkowskie Talenty”. Celem warsztatów jest popularyzacja działań edukacyjno-animacyjnych, stymulujących kreatywność umożliwiających rozwijanie zdolności wokalno-kreatywnych w oparciu o pieśni śląska opolskiego w nowoczesnym ujęciu.

Kartę zgłoszenia należy wysłać do 29 listopada 2022 na adres:
koncert.zanetaplotnik@gmail.com

Prowadząca: Żanetą Plotnik-Krumpietz - wokalistka, prezenterka, animatorka kultury i trenerka wokalna. Reprezentantka Polski w Paryżu w Global Singing Talent Search Avon Voices. Wystąpiła na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i została nagrodzona za najlepszy debiut w plebiscycie słuchaczy Radia Opole. Za działalność artystyczną otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego dla animatorów i twórców kultury Opolizensi Arte Laureato. Pomysłodawczyni folkowego projektu Zakuka, który został nagrodzony Opolską Marką 2019, otrzymał honorowe wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Folkowym w Lublinie, a także został wyróżniony tytułem: Talent Marszałkowski 2021 w kategorii: twórczość ludowa. Często koncertuje w kraju i za granicą oraz prowadzi w Radiu Opole: „Opolski Koncert życzeń”, „Piosenki z legendą”, „Swojego nie znacie”. Założycielka i instruktorka Klubu Wokalisty wspierającego młode talenty. Elżbieta Zapendowska powiedział o niej: „Żaneta ma w sobie coś takiego, że publiczność chce jej słuchać, z tym trzeba się urodzić”.

Plakat zatwierdzony II

Zobacz także

2022-12-02, godz. 11:00 Koncert prezentujący płytę Jacka Mielcarka „Życiodajna woda” w Studiu M Radiu Opole już 10 grudnia Prezentacja multimedialna materiału z płyty Jacka Mielcarka „Życiodajna woda” improwizowane medytacje na podstawie tekstów z Ewangelii wg św. Jana - to… » więcej 2022-11-23, godz. 15:52 Weź udział w warsztatach z Żanetą Plotnik-Krumpietz w Studiu M im. SBB - zapisy trwają! Już 30 listopada zapraszamy do Studia M im. SBB Radia Opole na bezpłatne Warsztaty wokalno-kreatywne „Kukułeczka Kuka”, które poprowadzi animatorka i wokalistka… » więcej 2022-11-10, godz. 19:13 Muzyczna podróż Wojtka Mazolewskiego po świecie Czechowa Chociaż mamy do czynienia z muzyką do spektaklu teatralnego i to do odległego, jak się wydaje, muzyce jazzowej świata Czechowa, to reżyser bardzo świadomie… » więcej 2022-11-09, godz. 14:55 Stan Zawieszenia - uwodzą Berlin, nagrywają w Studiu M Radia Opole Zespół Stan Zawieszenia nagrał płytę w Studiu M im. SBB Radia Opole. Grupa jest dwukrotnym laureatem Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Na co… » więcej 2022-11-09, godz. 14:41 Elektroniczne brzemienia w Studiu M. Koncert zespołu Body Package Muzyka z pogranicza trip-hopu, ambientu i post rocka zagościła w Studiu M im. SBB Radia Opole. Na scenie wystąpił zespół Body Package z Opole. Artyści zagrali… » więcej 2022-10-19, godz. 13:45 Body Package z koncertem w Studiu M im. SBB już w sobotę Eksperymentują z brzmieniami elektronicznymi osadzonymi kompozycyjnie na pograniczu trip-hopu, ambientu i post-rocka. Zespół Body Package w najbliższą sobotę… » więcej 2022-10-12, godz. 16:25 Lubelska formacja B6 zagrała w Studiu M imienia SBB w Radiu Opole [ZDJĘCIA] Wielokrotnie występowali w Opolu i okolicy, ale po raz pierwszy w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu Opolu. Lubelska formacja B6 dała koncert w studiu… » więcej 2022-09-19, godz. 15:15 Franio Mucha wystąpił w Studiu M Radia Opole [ZDJĘCIA] Opolski zespół Franio Mucha zagrał i zaśpiewał w legendarnym Studiu M imienia SBB Radia Opole. Formacja grała już na plenerowych scenach, ale po raz pierwszy… » więcej 2022-09-14, godz. 14:52 Franio Mucha z koncertem w Radiu Opole! Niech Was nie zwiedzie młody wiek. Franio Mucha to solowy projekt, za którym stoi Mikołaj Gawron – 18-letni multiinstrumentalista z Opola – ale świeżość… » więcej 2022-09-14, godz. 12:42 Historie powstańcze inne niż wszystkie, ożywione muzycznie w Studiu M im. SBB Radia Opole [FILM, ZDJĘCIA] Autentyczne historie sprzed stu lat, przedstawione we współczesnych tekstach Wojciecha Byrskiego - we wtorek (13.09) w Studiu M im. SBB Radia Opole odbył się… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »