Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.k
2022-10-14, 17:00 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Polityczny obraz tygodnia. Najważniejsze wydarzenia komentuje dla Radia Opole Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W Otwartym mikrofonie cotygodniowy cykl - "Polityczny obraz tygodnia" Magdaleny Ogórek. O czym dzisiaj?
Mijający tydzień przyniósł szereg zmian personalnych na wielu stanowiskach, min. szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ministra ds. Unii Europejskiej. Od tego zaczyna się "Polityczny obraz tygodnia".

Magdalena Ogórek skomentowała także decyzję Parlamentu Europejskiego, który uznał, że nie będzie rezolucji określającej Rosję jako państwo terrorystyczne.
Szymon Hołownia, lider Polska 2050 powiedział, że kolejne wybory zadecydują, czy będziemy w Polsce płacić euro, czy rublami.

Na koniec nieco uśmiechu, po tym, jak Czesi w drodze referendum anektowali Obwód Kaliningradzki.

Posłuchaj!

Zobacz także

2022-12-23, godz. 10:48, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" - Magdalena Ogórek komentuje najważniejsze wydarzenia polityczne m.in. wizytę prezydenta Ukrainy w USA W tym tygodniu redaktor Magdalena Ogórek skupiła się na przyjeździe Wołodymyra Zełenskiego, prezydenta Ukrainy do Stanów Zjednoczonych. To byla bardzo ważna wizyta, porównywana nawet do wizyty Churchilla w 1941 roku w USA. Padło… » więcej 2022-12-16, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Red. Magdalena Ogórek o targach wokół KPO, wecie prezydenta i... rekordowych cenach za polską sztukę - To, co się dzieje wokół polskiego KPO jest niewiarygodne! - mówi red. Magdalena Ogórek, komentując ostatnie wydarzenia związane z kwestionowaniem przez Brukselę stanu polskiej praworządności. - To są środki, które nam się należą!… » więcej 2022-12-09, godz. 17:30, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Red. Magdalena Ogórek o polskich zbrojeniach i kontrowersyjnych wyrokach sądowych Potrzebę wyposażania polskiej armii w nowoczesny sprzęt podkreślała w cotygodniowym komentarzu dla Radia Opole red. Magdalena Ogórek. Publicystka uznała, że nie ma takich pieniędzy, których nie warto byłoby wydać na zapewnienie… » więcej 2022-11-25, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia". Magdalena Ogórek komentuje najważniejsze wydarzenia W 'Politycznym obrazie tygodnia' Magdalena Ogórek skomentowała najważniejsze wydarzenia minionych dni. » więcej 2022-11-18, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek w politycznym podsumowaniu tygodnia Temat związany z eksplozją rakiety tuż przy granicy Polski z Ukrainą zdominował podsumowanie tygodnia red. Magdaleny Ogórek. - To tragedia przede wszystkim dla rodzin dwóch mężczyzn, którzy zginęli - podkreślała dziennikarka.Zdaniem… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »