Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.k
2022-11-25, 17:00 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

"Polityczny obraz tygodnia". Magdalena Ogórek komentuje najważniejsze wydarzenia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W "Politycznym obrazie tygodnia" Magdalena Ogórek skomentowała najważniejsze wydarzenia minionych dni.
Mówiła o poniedziałkowym przewrocie w sejmiku województwa śląskiego i zmianie politycznych barw przez 4 członków Prawa i Sprawiedliwości.
Skomentowała czwartkową konwencję programową Platformy Obywatelskiej dotyczącej klimatu i środowiska oraz deklarację tej partii wspólnego startu z opozycją.

Nie zabrakło także spraw międzynarodowych jak spotkanie państw OBWE w Polsce oraz rakiet Patriot zaoferowanych przez Niemcy Polsce, ale już nie Ukrainie.

Posłuchaj!

Zobacz także

2022-12-23, godz. 10:48, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" - Magdalena Ogórek komentuje najważniejsze wydarzenia polityczne m.in. wizytę prezydenta Ukrainy w USA W tym tygodniu redaktor Magdalena Ogórek skupiła się na przyjeździe Wołodymyra Zełenskiego, prezydenta Ukrainy do Stanów Zjednoczonych. To byla bardzo ważna wizyta, porównywana nawet do wizyty Churchilla w 1941 roku w USA. Padło… » więcej 2022-12-16, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Red. Magdalena Ogórek o targach wokół KPO, wecie prezydenta i... rekordowych cenach za polską sztukę - To, co się dzieje wokół polskiego KPO jest niewiarygodne! - mówi red. Magdalena Ogórek, komentując ostatnie wydarzenia związane z kwestionowaniem przez Brukselę stanu polskiej praworządności. - To są środki, które nam się należą!… » więcej 2022-12-09, godz. 17:30, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Red. Magdalena Ogórek o polskich zbrojeniach i kontrowersyjnych wyrokach sądowych Potrzebę wyposażania polskiej armii w nowoczesny sprzęt podkreślała w cotygodniowym komentarzu dla Radia Opole red. Magdalena Ogórek. Publicystka uznała, że nie ma takich pieniędzy, których nie warto byłoby wydać na zapewnienie… » więcej 2022-11-25, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia". Magdalena Ogórek komentuje najważniejsze wydarzenia W 'Politycznym obrazie tygodnia' Magdalena Ogórek skomentowała najważniejsze wydarzenia minionych dni. » więcej 2022-11-18, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek w politycznym podsumowaniu tygodnia Temat związany z eksplozją rakiety tuż przy granicy Polski z Ukrainą zdominował podsumowanie tygodnia red. Magdaleny Ogórek. - To tragedia przede wszystkim dla rodzin dwóch mężczyzn, którzy zginęli - podkreślała dziennikarka.Zdaniem… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »