Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce? Zapraszają Piotr Moc i Piotr Gociek
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).
2021-10-12, 13:49 Autor: Piotr Moc

Co tam Panie w polityce? Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
Jak co wtorek najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu. W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).
– Czułem się zobowiązany w tym krytycznym, przełomowym momencie podnieść alarm. Alarm spowodowany decyzjami partii rządzącej, która już bez owijania w bawełnę, bez ukrywania czegokolwiek, podjęła decyzję o wyprowadzeniu Polski z UE. Ten alarm podnoszę razem z wami – stwierdził Donald Tusk na manifestacji w Warszawie.

– Polexit to fake news. To szkodliwy mit, którym opozycja zastępuje swój brak pomysłu na odpowiednią pozycję Polski w Europie. Takich metod używa się wtedy, gdy żyje się złudzeniami zamiast faktami. Gdy chce się oszukać siebie i innych – napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku.

– Partia istniejąca zjednoczyła się z nieistniejącą – zauważa Rafał Ziemkiewicz, komentując kongres zjednoczeniowy Nowej Lewicy.

Wybory w Czechach: Po raz pierwszy od upadku komunizmu w 1989 r. partia komunistyczna nie będzie mieć swoich posłów. Przez ostatnie lata wspierała lub tolerowała gabinet Ano i socjaldemokracji.

Zobacz także

2021-09-28, godz. 14:48, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W programie 'Co tam Panie w polityce?' w ramach audycji Loża Radiowa, o najsłynniejszych 50. urodzinach tego roku, czyli jaka jest skala winy Mazurka oraz o nowym prezesie... Polskiego Związku Piłki Siatkowej. A także: » więcej 2021-09-21, godz. 15:04, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc O różnych obliczach tzw. 'efektu Tuska' oraz o zwrocie PO w stronę polskiej prowincji, rozmawiamy w samo południe, we wtorkowej Loży w Radiu Opole. Był także komentarz do 'zorganizowanego szturmu na polską granicę', o surowej karze… » więcej 2021-09-14, godz. 14:50, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce o bielanowcach, ociepowcach, kukizowcach, Musze i ciekawych filmach 'Z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim mamy już uzgodnione 80 proc. spraw związanych z umową koalicyjną; liczę, że do jej podpisania dojdzie jeszcze we wrześniu' - powiedział PAP prezes Partii Republikańskiej Adam Bielan.  Partia… » więcej 2021-09-07, godz. 13:48, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Radio Opole) w kolejnym programie z cyklu 'Co tam Panie w polityce?' mieli dla Państwa komentarze i opinie po poniedziałkowym (6.09) posiedzeniu Sejmu, na którym parlamentarzyści… » więcej 2021-08-31, godz. 13:01, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole) o 'piłowaniu (przywilejów) większości katolickiej w Polsce', o wirtualnym 'pręgierzu' dla wybranych, tych nie lubianych przez… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »