Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności Loży Radiowej » Mateusz Sałek o tym, dlaczego na razie nie zaszczepi…
2020-12-21, 10:50 Autor: Joanna Matlak

Mateusz Sałek o tym, dlaczego na razie nie zaszczepi się na korowirusa

Mateusz Sałek o tym, dlaczego na razie nie zaszczepi się na korowirusa
- Uważam, że w pierwszym terminie zaszczepione powinny zostać osoby starsze i służby mundurowe, a młode i zdrowe osoby na samym końcu – powiedział w Loży Radiowej Mateusz Sałek z Solidarnej Polski.
- Wydaje mi się, że ogólnodostępny dostęp o informacji o szczepionce zachęciłby społeczeństwo do szczepionki – powiedział nasz gość. - Dobrowolność jest największą siłą demokracji - dodał.

- Każdy Polak musi indywidualnie podjąć decyzję o szczepieniu się bądź nie – stwierdził nasz gość.

- Kwarantanna narodowa i godzina policyjna w Sylwestra na pewno stanowią pewne utrudnienie, ale musimy się zastanowić czy te kilkanaście godzin nie uratuje nam później życia – zaznaczył Sałek.

Zobacz także

2021-02-09, godz. 13:40 "Co tam Panie w polityce?" Piotra Goćka i Piotra Moca w Południowej Loży Radiowej W kolejnym programie z cyklu "Co tam Panie w polityce?" Piotr Gociek (Polskie Radio, TVP Kultura i Do Rzeczy) i Piotr Moc m.in. o przypadkach wychodzenia ze studia… » więcej 2021-02-09, godz. 09:37 Szymon Ogłaza, członek Rady Krajowej PO, o sondażach, Koalicji 276, aborcji, drodze jaką pójdzie Platforma i wicemarszałku… - Ostatnie sondaże dla ruchu Szymona Hołowni są optymistyczne, tylko że z sondażami na 3 lata przed wyborami jest tak, że są dwie grupy, które je analizują… » więcej 2021-02-08, godz. 18:34 Ryszard Galla, poseł Mniejszości Niemieckiej o znaczeniu dla tego środowiska tegorocznego spisu powszechnego ludno… Rozpoczynający się 1 kwietnia Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 ma też duże znaczenie dla Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Takie spisy… » więcej 2021-02-08, godz. 13:26 Katarzyna Czochara o Koalicji 276.pl: "Tonący brzytwy się chwyta" - Koalicja Zjednoczonej Prawicy będzie trwać - takie przekonanie wyraziła w Loży Radiowej posłanka Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Czochara. W odniesieniu… » więcej 2021-02-08, godz. 09:53 Marek Staszewski, dyrektor Opolskiego Centrum Onkologii o sieci onkologicznej i leczeniu raka w czasie pandemii - Mamy nadzieję, że znajdziemy się w sieci onkologicznej. Z zapowiedzi pana ministra wynika, że w każdym województwie będzie przynajmniej jedna jednostka… » więcej 2021-02-08, godz. 09:36 Violetta Porowska o założeniach zapowiadanej przez ministra zdrowia sieci onkologicznej - Onkologia jest priorytetem państwa i stąd przygotowania do całościowego programu onkologicznego. Wzrosną nakłady na onkologie. Chcemy, żeby w 2021 roku… » więcej 2021-02-05, godz. 19:06 Krzysztof Śmiszek, poseł partii Wiosna i ks. Joachim Kobienia, rzecznik opolskiej kurii o przekazywaniu ziemi Kościołowi… Na Opolszczyźnie za rządów różnych ugrupowań politycznych przekazano na rzecz związków wyznaniowych w sumie 3486 hektarów ziemi. Do rozpatrzenia pozostają… » więcej 2021-02-05, godz. 14:38 Goście "Młodzieżowa Loża Radiowa" o planie wsparcia uczniów po pandemii, który zapowiedziało ministerstwo edukacji… Będzie się opierał o cztery filary: walkę z otyłością, krótkowzrocznością i innymi wadami wzroku, o pomoc psychologiczną oraz wsparcie naukowe - taki… » więcej 2021-02-05, godz. 10:06 Marcin Ociepa o zawieszeniu Adama Bielana w Porozumieniu, unowocześnianiu armii i karabinku Grot - Ubolewam nad tym, ale Adam Bielan jest zawieszony - powiedział w Porannej Loży Radiowej Marcin Ociepa, wiceprezes Porozumienia. W czwartek prezydium zarządu… » więcej 2021-02-05, godz. 09:29 Violetta Porowska o sytuacji pandemicznej w regionie oraz o odmrażaniu służby zdrowia, gospodarki i szkół - Analizujemy wszystkie województwa i na tle pozostałych, województwo opolskie wypada bardzo dobrze. Cała logistyka, kwestie z zabezpieczeniem pacjentów covidowych… » więcej
56789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »