Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » Dr Mirosław Małowski o tym, jak radzić sobie z…
2020-08-18, 13:42 Autor: Marcin Boczek

Dr Mirosław Małowski o tym, jak radzić sobie z upałami oraz o inżynieriii genetycznej

Dr Mirosław Małowski o zachowaniu zdrowia podczas upałów
- Są ludzie zdrowi i zdrowsi. Wszystko zależy od stanu zdrowia – powiedział dr Mirosław Małowski o funkcjonowaniu w czasie upałów. – A ludzie chorzy powinni zostać w domach.
Nasz gość dodał, że upały są szczególnie niebezpieczne dla osób, które dotykają różne choroby przewlekłe, na przykład miażdżyca, cukrzyca itp. Podobnie z chorymi po zawałach, udarach.

Warunkiem niezbędnym zachowania zdrowia podczas upałów jest picie dużych ilości wody. Ale nie wody destylowanej, która szkodzi. Chodzi o wodę zmineralizowaną, zjonizowaną. Niskosodową. Nasz gość nie zaleca napojów energetycznych.

- Nie można stosować eskpozycji na słońce szokowo – zastrzegł dr Mirosław Małowski.

Jeśli wcześniej nie zażywaliśmy kąpieli słonecznych, to z korzystaniem ze słońca należy bardzo uważać. Pierwsze opalanie powinno być krótkie. Czapka na głowie – to podstawa. -

- Jest to bio maszyna – oszust, czyli koń trojański – określił koronawirusa Mirosław Małowski.

Wirus wewnątrz komórki się namnażać i niszczy je. Potem przedostaje się do kolejnych. I tak dalej…

Dr Mirosław Małowski nie krył, że przyszłość medycyny to już nie nawet najbardziej skuteczne leczenie objawowe, ale inżynieria genetyczna. W genach zapisane mamy choroby, na jakie zapadniemy, długość życia itp. Ingerencja w geny pozwoli wydłużyć życie oraz zapobiec wystąpieniu chorób.

Zobacz także

2020-09-21, godz. 14:23 Piotr Wach m.in. o tym czy istnieje jeszcze Zjednoczona Prawica i czy grożą nam przedterminowe wybory parlamentarne - Problemy Zjednoczonej Prawicy nie wynikają z działalności opozycji – zastrzegł Piotr Wach z Nowoczesnej, wiceprzewodniczący sejmiku województwa opol… » więcej 2020-09-18, godz. 15:00 Młodzieżowa Loża Radiowa (18.09.2020): O ustawie "futerkowej" i lojalności koalicyjnej W naszej Loży uczestniczyli: Grzegorz Krukowski z PiS Jan Zimoch z Porozumienia Michał Maliński z Konfederacji Tobiasz Gajda z Platformy Obywatelskiej… » więcej 2020-09-18, godz. 14:52 Marian Jagielski o zawodzie adwokata i działaniach Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu » więcej 2020-09-17, godz. 12:44 Debata "Pracodawcy, związkowcy - wspólna sprawa". O przemyśle futrzarskim oraz kredytach bankowych W debacie naszymi gośćmi byli: Piotr Pancześnik z Kongregacji Przemysłowo - Handlowej Grzegorz Adamczyk z NSZZ Solidarność Grzegorz Kuliś z BCC » więcej 2020-09-17, godz. 12:27 "Prosto z Sejmu" w Loży Radiowej. Magdalena Ogórek rozmawia z Wojciechem Skurkiewiczem, sekretarzem stanu w MON o kampanii… » więcej 2020-09-16, godz. 15:20 Piotr Moc o jesiennej ramówce, nowych słuchowiskach, nowych prowadzących i "złotej" muzyce w Radio Opole - Idzie jesień i ochłodzenie, wracamy do studiów radiowych, ale też zabezpieczenia w związku z COVID-19. A nasza ramówka jesienna ruszy już w zasadzie od… » więcej 2020-09-16, godz. 15:19 Dr Jarosław Szarek o działalności IPN i dbałości o pamięć narodową - Przystanek Historia to miejsce, gdzie IPN opowiada o naszych dziejach, o naszej aktywności - powiedział dr Jarosław Szarek, prezes Instytut Pamięci Narodowej… » więcej 2020-09-16, godz. 15:18 Dr Agnieszka Gawlik o tym, jak zorganizowana jest nasza służba zdrowia i jak poprawić jej funkcjonowanie - Wydaje mi się, że jest to krok naprzód – tak oceniła przekazanie kompetencji w zakresie zlecania testów na koronawirusa lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej… » więcej 2020-09-15, godz. 14:30 Bartosz Maziarz i Bartłomiej Pater o sytuacji na Białorusi i naszym bezpieczeństwie - Mamy patową sytuację na Białorusi – powiedział dr Bartosz Maziarz z Uniwersytetu Opolskiego. – Na pewno widzimy osłabienie Łukaszenki. - To jest… » więcej 2020-09-15, godz. 13:25 Ryszard Galla o tym, że opozycja powinna wychodzić ze swoimi propozycjami i uważnym przyglądaniu się rekonstrukcji… - Dogadywanie się rządzącym idzie jak po grudzie, a jeśli mówimy o opozycji to życzyłbym sobie by była bardziej mobilna - mówił w Loży Radiowej Ryszard… » więcej
45678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***