Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności » Dr Mirosław Małowski o tym, jak radzić sobie z…
2020-08-18, 13:42 Autor: Marcin Boczek

Dr Mirosław Małowski o tym, jak radzić sobie z upałami oraz o inżynieriii genetycznej

Dr Mirosław Małowski o zachowaniu zdrowia podczas upałów
- Są ludzie zdrowi i zdrowsi. Wszystko zależy od stanu zdrowia – powiedział dr Mirosław Małowski o funkcjonowaniu w czasie upałów. – A ludzie chorzy powinni zostać w domach.
Nasz gość dodał, że upały są szczególnie niebezpieczne dla osób, które dotykają różne choroby przewlekłe, na przykład miażdżyca, cukrzyca itp. Podobnie z chorymi po zawałach, udarach.

Warunkiem niezbędnym zachowania zdrowia podczas upałów jest picie dużych ilości wody. Ale nie wody destylowanej, która szkodzi. Chodzi o wodę zmineralizowaną, zjonizowaną. Niskosodową. Nasz gość nie zaleca napojów energetycznych.

- Nie można stosować eskpozycji na słońce szokowo – zastrzegł dr Mirosław Małowski.

Jeśli wcześniej nie zażywaliśmy kąpieli słonecznych, to z korzystaniem ze słońca należy bardzo uważać. Pierwsze opalanie powinno być krótkie. Czapka na głowie – to podstawa. -

- Jest to bio maszyna – oszust, czyli koń trojański – określił koronawirusa Mirosław Małowski.

Wirus wewnątrz komórki się namnażać i niszczy je. Potem przedostaje się do kolejnych. I tak dalej…

Dr Mirosław Małowski nie krył, że przyszłość medycyny to już nie nawet najbardziej skuteczne leczenie objawowe, ale inżynieria genetyczna. W genach zapisane mamy choroby, na jakie zapadniemy, długość życia itp. Ingerencja w geny pozwoli wydłużyć życie oraz zapobiec wystąpieniu chorób.

Zobacz także

2020-09-25, godz. 17:54 Młodzieżowa Loża Radiowa o porozumieniu w Zjednoczonej Prawicy Gośćmi Młodzieżowej Loży Radiowej byli Ludwik Skubała (Młodzi Demokraci, Platforma Obywatelska), Arkadiusz Domeredzki (Federacja Młodych Socjaldemokratów… » więcej 2020-09-25, godz. 14:53 Dr Jolanta Maj o pracy zdalnej, która jest przyszłością - Przed pandemią pracowników zatrudnionych w ramach pracy zdalnej było relatywnie niewielu - przyznała dr Jolanta Maj z Politechniki Opolskiej. » więcej 2020-09-24, godz. 15:18 Debata "Pracodawcy, związkowcy - wspólna sprawa". O strajkach w kopalniach i konieczności reformy górnictwa Naszym gośćmi byli: dr Jerzy Szteliga - OPZZ Grzegorz Adamczyk - Solidarność Grzegorz Kuliś - BCC dr Witold Potwora - ekonomista z WSzZiA dr Artur Żurakowski… » więcej 2020-09-24, godz. 12:03 "Prosto z Sejmu" w Loży Radiowej. Magdalena Ogórek rozmawia z Tomaszem Kostusiem o wyborze szefa klubu KO, "Nowej Solidarności"… - Może Pan słyszał kiedy inauguracja "Nowej Solidarności"? Ja słyszałam o sierpniu, może że we wrześniu, ale nieszczęsna Czajka chyba pokrzyżowała… » więcej 2020-09-24, godz. 12:01 "Prosto z Sejmu" w Loży Radiowej. Magdalena Ogórek rozmawia z Beatą Kempą o tym czy jest porozumienie w Zjednoczonej… - Czy nadal można mówić „Zjednoczona Prawica”? Czy rozmowy już się dokonały i czy ten konflikt i kryzys jest już zażegnany? – pytała Magdalena Ogórek… » więcej 2020-09-23, godz. 15:52 Dr Witold Potwora depopulacji i recepcie na jej powstrzymanie - Przyczyny są dwojakiego rodzaju – powiedział o wyludnianiu się regionu dr Witold Potwora z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu. » więcej 2020-09-23, godz. 14:47 Andrzej Rak o nowych przepisach drogowych i co nas gubi na drodze » więcej 2020-09-22, godz. 14:52 Piotr Woźniak w o tożsamości Lewicy, jej postulatach i regionalnych konwencjach - Lewica absolutnie zaniedbała politykę historyczną - stwierdził na naszej antenie dr Piotr Woźniak, przewodniczący SLD w regionie. » więcej 2020-09-22, godz. 14:51 Norbert Rasch o delegowaniu do pracy za granicą - Ważne było i jest dla mnie, byśmy wykorzystywali potencjał znajomości języka niemieckiego - powiedział Norbert Rasch, dyrektor agencji APN. » więcej 2020-09-21, godz. 15:21 Violetta Porowska o losach Zjednoczonej Prawicy oraz nielojalnych posłach i koalicjantach - Dzisiejsza sytuacja wymaga lojalnych koalicjantów, partnerów do gry. Nie może tak być, że na szali kładzie się interesiki poszczególnych partii. Musimy… » więcej
34567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***