Radio Opole » Poranna rozmowa Radia Opole » Poranna rozmowa Radia Opole » Piotr Mielec: Głosujcie na najlepszy produkt tu…
2022-10-23, 09:00 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Piotr Mielec: Głosujcie na najlepszy produkt turystyczny

Piotr Mielec: Głosujcie na najlepszy produkt turystyczny
Piotr Mielec, dyrektor Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej o:
- głosowaniu internautów na najlepszy produkt turystyczny
- złotym certyfikacie Polskiej Organizacji Turystycznej
- Do 1 października włącznie do północy trwa głosowanie - powiedział w Porannej Rozmowie Radia Opole Piotr Mielec, dyrektor OROT o konkursie w ktorym internauci wybierają najlepszy produkt turystyczny.

W tym roku produktem turystycznym z Opolszczyzny jest szlak kulinarny Opolski Bifyj.

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna zachęca do głosowania w konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Internautów.

- Pięć lat temu, w 2017 roku Zamek Niemodlin zwyciężył w głosowaniu internautów. To było koło zamachowe, rozgłos i promocja nie tylko w Polsce ale i za granicą. Zainteresowanie było na tyle duże, że trzeba było przygotować specjalna ofertę zwiedzania i zatrudnić przewodników. To znakomity przykład na promocję nie tylko obiektu, ale i województwa - mówił dyrektor OROT Piotr Mielec.

Jeśli chodzi o tegoroczną edycję i szlak kulinarny, zdaniem gościa Radia Opole promocja i rozgłos tego produktu turystycznego bardzo się przyda.
- Obecna sytuacja gospodarcza, inflacja, nie sprzyja. Kryzys gastronomię dotyka i będzie dotykał.

Za około miesiąc będą przyznane "Oskary branży turystycznej" czyli Złote Certyfikaty POT.
Z Opolszczyzny zgłoszono Zamek w Mosznej.
Do tej pory z naszego województwa Złoty Certyfikat POT otrzymał tylko Jurapark w Krasiejowie.

Zobacz także

2023-01-05, godz. 08:40 Arkadiusz Wiśniewski: Jeżeli chodzi o koszty tej trasy (średnicówka) to jestem optymistą i myślę, że uda nam się… - Z dużym prawdopodobieństwem trasa średnicowa w Opolu powstanie, bo od lat się o to staramy - powiedział w Porannej Rozmowie Radia Opole prezydent Opola… » więcej 2023-01-04, godz. 09:04 Marek Tomków z NRA: Widzimy niedobory niektórych antybiotyków, leków przeciwgorączkowych i przeciwwirusowych - Widzimy przede wszystkim niedobory niektórych antybiotyków, leków przeciwgorączkowych i przeciwwirusowych - przyznał w Porannej Rozmowie Radia Opole Marek… » więcej 2023-01-03, godz. 08:32 Rekord zakażeń grypą. Pielęgniarka epidemiologiczna: Wzrost zachorowań będzie nam dość długo towarzyszył. - To zdecydowanie bardzo dobry pomysł - powiedziała o rekomendacji ministra zdrowia w sprawie noszenia maseczek Katarzyna Sołtys-Bolibrzuch, pielęgniarka epidemiologiczna… » więcej 2023-01-02, godz. 09:54 Kampania wyborcza 2023? Prof. Drosik: Podziały są tak duże, że jedna i druga strona będzie mówiła sama dla sieb… - Będą to wybory ważne, jak każde inne wybory. Podnoszenie rangi wyborów ma wpłynąć na mobilizację elektoratu - powiedział w Porannej Rozmowie Radia… » więcej 2023-01-01, godz. 08:45 Piotr Wojtowicz: nowe brzmienie Radia Opole w 2023 Prezes stacji zapowiada, że wraz z Nowym Rokiem słuchacze poznają odświeżone brzmienie Radia Opole. Jak mówi Piotr Wojtowicz, oprócz nowego układu programów… » więcej 2022-12-31, godz. 09:00 Karolina Sobolewska: "wystrzałowa" zabawa nie dla zwierząt - W Sylwestra trzeba zadbać o bezpieczeństwo psa, zarówno w domu, jak i na spacerze - mówi behawiorystka Karolina Sobolewska ze szkoły Top Dog. Dodaje, że… » więcej 2022-12-30, godz. 09:00 Elżbieta Kaczorowska-Rams o zmianach ważnych dla przedsiębiorców Jakie nowe obowiązki i zmiany czekają w nowym roku przedsiębiorców płacących składki w ZUS? Czemu służy przyspieszona cyfryzacja kontaktów z tą instytucją?… » więcej 2022-12-29, godz. 09:23 Bartłomiej Horaczuk: rekordowe wydatki na drogi wojewódzkie w 2022 roku - Na drogi wojewódzkie wydano w 2022 roku 170 mln złotych. W przyszłym roku wydatki znacząco wzrosną - mówi dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu… » więcej 2022-12-28, godz. 10:52 Maciej Kalski m.in. o prognozach na rynku pracy na 2023 w naszym regionie Czy uda się utrzymać niski poziom bezrobocia, mimo wysokiej inflacji i spowolnienia gospodarczego? Jak wyglądają prognozy na 2023 rok dla naszego regionu?… » więcej 2022-12-27, godz. 09:28 Wojewoda S.Kłosowski: rok pod znakiem dramatycznych wydarzeń -Mijający rok obfitował w różne dramatyczne wydarzenia - takie jak wybuch wojny na Ukrainie, tragiczny pożar na strzelnicy w Chrząstowicach, masowe śnięcia… » więcej
23456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »