Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-05-14, 18:07 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się tenisowy turniej miasta Opola – zapisy tylko do czwartku (19.05)!

Zdjęcie ilustracyjne, korty tenisowe w Opolu [fot. Cezary Puzyna]
Zdjęcie ilustracyjne, korty tenisowe w Opolu [fot. Cezary Puzyna]
Przed nami największe coroczne wydarzenie tenisowe w Opolu. W tym roku tenisowy turniej miasta Opola odbędzie się w czasie dni miasta. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich miłośników tego sportu.
Turniej będzie rozgrywany we wszystkich kategoriach dziecięcych (czerwona, pomarańczowa, zielona, żółta), a także w kategoriach dla dorosłych: kobiety OPEN, mężczyźni OPEN, mężczyźni 60+ oraz debel.

Mecze i zapisy do turnieju będą odbywać się na 4 kortach Opola:


Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy, tj. 4 korty tenisowe Opola.

Dodajmy, że częściowy dochód z turnieju będzie przeznaczony na cele charytatywne dla hospicjum „Betania”.

Turniej odbędzie się w dniach 21-22.05.2022 r. (sobota-niedziela) na wszystkich obiektach tenisowych w Opolu: Centrum Tenisowe OpolTenis, Bazasport, TRS Chabry oraz Rekreacja. Początek w sobotę o godz. 9:00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują Miasto Opole i serwis SportoweOpole.pl

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zbliża się tenisowy turniej miasta Opola – zapisy tylko do czwartku (19.05)! [fot. materiały organizatora]

Zobacz także

2022-05-26, godz. 20:54, Patronaty - polecamy Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wracają Dni Kluczborka! Daria Zawiałow i Ania Dąbrowska to największe gwiazdy tegorocznych dni stolicy powiatu kluczborskiego. Imprezę zaplanowano na drugi weekend czerwca (10-11.06) na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 1. » więcej 2022-05-26, godz. 19:37, Patronaty - polecamy 23. Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego już wkrótce w Prudniku Prezentacja malarstwa, rzeźby, garncarstwa, metaloplastyki, koronkarstwa, haftu, wikliniarstwa, biżuterii, a do tego występy zespołów folklorystycznych, koncerty, możliwość posmakowania kuchni regionalnej, czy wzięcia udziału w warsztatach… » więcej 2022-05-26, godz. 18:38, Patronaty - polecamy Powrót do przeszłości – gry i konsole z ubiegłego wieku będzie można zobaczyć w Brzegu na festiwalu RetroSfera vol.4 RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości…… » więcej 2022-05-25, godz. 21:54, Patronaty - polecamy V Targi Książki nad Odrą Kędzierzyn-Koźle 2022 już w czwartek (02.06) – poznaj szczegóły! Już po raz piąty Kędzierzyn-Koźle stanie się na jeden dzień opolską stolicą literatury. Na targach swoją ofertę zaprezentuje 19 wydawnictw, nie zabraknie też spotkań autorskich. W programie także m.in. warsztaty, akcja „Płynne… » więcej 2022-05-25, godz. 15:06, Patronaty - polecamy XXVII Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka 13 kilometrów po nawierzchni mieszanej będą mieli do przebiegnięcia chętni wzięcia udziału w biegu głównym XXVII Ogólnopolskiego Biegu Masowego 'Pętla Rudnicka'. Start już w najbliższą niedzielę (29.05) o godz. 16:10. Zapisy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »