Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-15, 13:09 Autor: Agnieszka Pietrzyk

XXI edycja REHA FOR THE BLIND IN POLAND

REHA FOR THE BLIND IN POLAND [materiały organizatora]
REHA FOR THE BLIND IN POLAND [materiały organizatora]
W ten piątek (17.11) odbędzie się konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND. To już 21. edycja Światowego Spotkania Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich! To doskonała okazja do spotkania, nawiązania nowych znajomości, wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu nauki, technologii, architektury i nowoczesnej rehabilitacji oraz miłego spędzenia czasu.
Celem projektu jest promocja aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz nowoczesnych rozwiązań rehabilitacyjnych i przekaz informacji o możliwościach dostosowania przestrzeni.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu o godzinie 12:00. Mile widziane są osoby z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny, ale również wolontariusze bądź osoby, które pracują lub działają na rzecz osób niepełnosprawnych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie stoisko konsultacyjne oraz rehabilitacyjne.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem.

harmonogram
zaproszenie

Zobacz także

2023-12-06, godz. 10:02, Patronaty - polecamy "Wystawa przedśmiertna" Karoliny Wojtas od piątku w GSW Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza na otwarcie dużej wystawy Karoliny Wojtas pt. „Wystawa przedśmiertna”. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek (08.12). Początek o godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać… » więcej 2023-12-06, godz. 09:09, Patronaty - polecamy Przyjdź i przebadaj się bezpłatnie! Akcja "Zdrowie pod kontrolą" już w sobotę w Opolu Studenci kierunku lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego zapraszają do udziału w akcji „Zdrowie pod kontrolą'. Na miejscu będzie można wykonać bezpłatne badania, a także zasięgnąć porad dotyczących profilaktyki. Akcja odbędzie… » więcej 2023-12-06, godz. 08:26, Patronaty - polecamy Tańcz i pomagaj! Maraton zumby w Opolu już w sobotę Będzie można potańczyć, spalić zbędne kalorie, poprawić sobie kondycję, a do tego wspomóc finansowo Opolską Fundację Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE, która wspiera dzieci. Wszystko to za sprawą Charytatywnego Maratonu Zumby… » więcej 2023-12-06, godz. 07:54, Patronaty - polecamy Złotą Setkę Opolszczyzny poznamy w piątek Złota Setka Opolszczyzny, to rankingi największych firm naszego województwa. Lista rankingowa tworzona jest na podstawie przesłanych do Krajowego Rejestru Sądowego danych finansowych przedsiębiorstw. Od dziesięciu już lat opracowują… » więcej 2023-12-04, godz. 11:00, Patronaty - polecamy „Ilustracje nie tylko dla dzieci” - wystawa w Galerii Zamostek MBP „Ilustracje nie tylko dla dzieci” to tytuł wystawy prac Oli Woldańskiej-Płocińskiej - ilustratorki książek dla dzieci. Jak przyznaje artystka, było to spełnienie marzenia, a publikacje z jej projektami odzwierciedlają przekonanie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »