Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-07-27, 11:40 Autor: Mateusz Łapot

Więc chodź pomaluj moją wieś!

Prace nadesłane na konkurs "Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka" [fot. organizator]
Prace nadesłane na konkurs "Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka" [fot. organizator]
Można na żółto i na niebiesko... lecz opolska wieś oferuje o wiele więcej kolorów! Młodzi artyści z województwa opolskiego do 14 września będą mogli przedstawić regiony wiejskie, jak tylko sobie wymarzą. Ważne, jest jedno - by zrobić to samodzielnie.
W konkursie "Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka" ogranicza nas jedynie wyobraźnia, format i wiek. Swoje prace na kartce A4 wykonane dowolną techniką, dzieci w dwóch kategoriach wiekowych (3-6 lat i 7-9 lat) mogą stworzyć skupiając się na dowolnym fragmencie wsi. Łany zbóż, gęsi idące gęsiego czy traktor na podwórku - wszystko może oddać piękno naszych obszarów wiejskich.

Aby wziąć udział w konkursie, stworzoną pracę należy dostarczyć pocztą lub osobiście do siedziby Opolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Co będzie nagrodą? Organizatorzy trzymają tą informację w tajemnicy, lecz zapewniają, że jest ona atrakcyjna. Trzeba się więc przekonać samemu...

Organizatorem konkursu jest Opolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Violetty Porowskiej. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Regulamin wydarzenia można znaleźć tutaj.
Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka

Zobacz także

2022-08-09, godz. 14:34, Patronaty - polecamy Święto plonów w Strzelcach Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Parafia pw. Narodzenia NMP i św. Marcina w Strzelcach (dekanat Namysłów) zapraszają w sobotę 20 sierpnia na dożynki wiejsko-parafialne. » więcej 2022-08-08, godz. 21:11, Patronaty - polecamy I Opolski EtnoFestiwal na Zamku w Niemodlinie. Radio Opole będzie na miejscu w poniedziałek! Twórcy ludowi i depozytariusze opolskich tradycji zaprezentują się w poniedziałek, 15 sierpnia na Zamku w Niemodlinie w ramach organizowanego tam po raz pierwszy Opolskiego EtnoFestiwalu. W programie m.in. pokazy tradycji ludowych, warsztaty… » więcej 2022-08-08, godz. 17:08, Patronaty - polecamy Lodołamacze 2022 – zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do 15 sierpnia Już po raz 17 przyznane zostaną prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze. Konkurs propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością… » więcej 2022-08-06, godz. 12:08, Patronaty - polecamy Odlotowy piknik - dosłownie i w przenośni Laskowice zapraszają do wzbicia się ponad chmury dzięki podniebnym atrakcjom. Symulacje lotów, ciekawostki z pracy stewardess i spotkania z ekspertami - tego wszystkiego będzie można się spodziewać 7 sierpnia na pikniku rodzinnym przy… » więcej 2022-08-04, godz. 14:50, Patronaty - polecamy OnkoTour i OnkoBohaterowie! Nie każdy bohater nosi pelerynę. Osoby, które wygrały walkę z nowotworem ponownie wykażą heroiczną postawę, by inspirować przez przekraczanie swych granic. Rajd rusza już 6 sierpnia. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »