Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-06-23, 19:33 Autor: Agnieszka Lubczańska

Ujazd zaprasza w niedzielę na uroczyste otwarcie zrewitalizowanego Rynku

Ujazd [fot. https://www.facebook.com/ObiektywPK, źródło: profil gminy Ujazd]
Ujazd [fot. https://www.facebook.com/ObiektywPK, źródło: profil gminy Ujazd]
Otwarcie Rynku w Ujeździe po rewitalizacji - to wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy chętni już w najbliższą niedzielę (26.06). Uroczyste przecięcie wstęgi przez burmistrz zaplanowano na godzinę 15:00. Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi zatańczy z tej okazji poloneza, a potem zacznie się część artystyczna, biesiada, a na koniec dyskoteka. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie Felicjan Andrzejczak.

Radio Opole zawita do Ujazdu już w piątek (24.06) w ramach naszej wakacyjnej trasy związanej z 70-leciem rozgłośni.
W programie występy dzieci z zespołów tanecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Działalności Kulturalnej w Ujeździe. Wśród atrakcji szykowanych tego dnia także biesiada śląska z zespołem Festi i Grzegorzem Stasiakiem, pokazy cyrkowe, koncert Gosi Andrzejewicz oraz Felicjana Andrzejczaka z przebojami Budki Suflera. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji: warsztaty mydlarskie, cyrkowe i kulinarne, dmuchańce, xboxy, "balonowe cuda" i malowanie twarzy. Imprezę zakończy dyskoteka.

Organizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminny Ośrodek Działalności Kulturalnej. Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego Rynku w Ujeździe Radio Opole objęło patronatem medialnym.
Plakat


Zobacz także

1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »