Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-10-05, 16:05 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sześć spektakli w cztery dni, a do tego dwa koncerty, czyli IV Opolski Maraton Teatralny

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Od 14 do 17 października potrwa IV Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie cztery dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, a także wziąć udział w koncertach i spotkaniach z twórcami, które odbywać się będą tuż po spektaklach.
Dla jednych to doskonała okazja, by nadrobić zaległości, z kolei fascynaci teatru będą mieli okazję w pakiecie i po promocyjnej cenie obejrzeć, co już widzieli - raz jeszcze, a do tego spotkać się po spektaklach z ich twórcami. W corocznym przeglądzie najnowszych i najciekawszych produkcji Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu w ramach IV Opolskiego Maratonu Teatralnego będzie można obejrzeć sześć spektakli:
  • "Króla Leara” w reżyserii Anny Augustynowicz,
  • „Amatora 2020” w reżyserii Norberta Rakowskiego,
  • „Danse Macabre” w reżyserii Renaty Piotrowskiej-Auffret,
  • „bez tytułu 09/21” w reżyserii Anny Karasińskiej,
  • „Jeszcze się nie stało” w reżyserii Moniki Popiel
  • oraz „Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana.
W programie przewidziano także koncerty – w sobotę (16.10) o godz. 22:00 duetu Ala Zastary, zaś w niedzielę (17.10) o godz. 20:30 wystąpi Natalia Gosztyła. Wstęp na oba koncerty jest wolny.

Więcej informacji o prezentowanych w ramach maratonu spektaklach można znaleźć tu: https://teatropole.pl/informacje/iv-maraton-teatralny/

W kasie teatru można już zakupić w atrakcyjnych cenach karnety, a także bilety na pojedyncze spektakle - zobacz tu.

Radio Opole IV Opolski Maraton Teatralny objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem

Zobacz także

2021-10-27, godz. 15:37, Patronaty - polecamy V Ogólnopolska Konferencja Biblioterapeutyczna - "Biblioterapia w izolacji społecznej" - już za tydzień Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu i Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne zapraszają bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, wychowawców oraz wszystkich… » więcej 2021-10-25, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Majka Jeżowska z koncertem na Opolskim Dniu Rodziny Darmowe dmuchańce i animacje dla dzieci, rodzinne gotowanie i darmowe posiłki, występy mażoretek, pokaz i warsztaty cyrkowe z półfinalistą „Mam talent' Krzysztofem Riewoldem, stoiska specjalistyczne, a do tego - koncert Majki Jeżowskiej!… » więcej 2021-10-22, godz. 16:56, Patronaty - polecamy XXVI Seminarium Śląskie od wtorku, w tym roku do posłuchania także on-line! Rok setnej rocznicy plebiscytu górnośląskiego oraz III powstania śląskiego to wydarzenia epokowe dla dziejów Górnego Śląska i to te rocznice będą tematem przewodnim XXVI Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej 2021-10-22, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Na finał jubileuszowa gala w Filharmonii Opolskiej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji jeszcze do 12 listopada w Muzeum Śląska Opolskiego można oglądać wystawę pt. „Starodruki PBW w nowej odsłonie…”, a już… » więcej 2021-10-22, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Koncert chóru "Angelus Cantat" oficjalnie rozpocznie działalność głubczyckiej szkoły chóralnej Głubczycka Szkoła Chóralna 'Angelus Cantat” zaprasza na koncert oficjalnie inaugurujący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (30.10) o godz. 18:00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Głubc… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »