Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-04-06, 16:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stwórz film czasów zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"!

Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Konkurs na twórcze nagranie wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 maja.

Pracą konkursową może być: nagranie utworu muzycznego, wokalnego, instrumentalnego, animacja, krasomówstwo, stand-up, skecz lub inna forma kreatywności. Do rejestracji nagrań można użyć: telefonu, smartfonu, tabletu, kamerki, itp. Długość pracy nie może przekraczać 10 minut. Film musi być nagrany w formacie MP4,MOV lub AVI. Materiał może być nagrany zarówno w pionie, jak i w poziomie. Minimalna wymagana rozdzielczość to 720p.


W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy do 15 maja przesłać pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia oraz niezbędnymi zgodami do Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku na adres mailowy: konkurs@pok-prudnik.pl (za pośrednictwem dysków internetowych umożliwiających przesyłanie i udostępnianie plików, np.: www.wetransfer.com). Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę. Filmy zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie lub innym medium oraz nie mogą być przedstawiane w żadnym innym konkursie.


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz fanpage`u Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku najpóźniej 6 czerwca. Prace konkursowe zostaną ocenione w trzech kategoriach:

  • NAJLEPSZY WYKON,
  • SUPER KREATOR,
  • NALEPSZE EFEKTY SPECJALNE.

Dla laureatów przewidziano: Live Session w sali kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję nagraniową w studiu nagrań Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję fotograficzną w Prudnickiego Ośrodka Kultury, vouchery do kina Diana.


Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie Prudnickiego Ośrodka Kultury, tam także dostępny jest formularz zgłoszeniowy do konkursu - przejdź na stronę z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

Organizatorem konkursu jest Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku. Radio Opole jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Konkursie on-line na twórcze wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Zgłoszenia prac można przesyłać do 15 maja

Zobacz także

2021-04-20, godz. 17:38, Patronaty - polecamy „Świat śpi, a ja chodzę po jego powiekach” - spotkanie z autorką książki już w środę na profilu WBP w Opolu Życie uważa za największy cud. Lata na paralotni, skacze ze spadochronem. Interesuje się psychologią oraz rozwojem osobistym, a jej życiowe motto brzmi: prawie wszystko zależy od nas. W lipcu 2020 r. ukazała się jej debiutancka powieść:… » więcej 2021-04-20, godz. 12:24, Patronaty - polecamy Focon, czyli Fantasy Online Convention już w ten weekend! Konwent fanów fantastyki w internecie odbędzie się już w ten weekend, czyli 24 i 25 kwietnia. Wydarzenie uświetni ponad 70 gości. W programie prelekcje, panele, spotkania, Konkurs Cosplay, knajpa konwentowa, oferta wystawców i gra konwentowa… » więcej 2021-04-19, godz. 17:37, Patronaty - polecamy Konkurs plastyczny o Prawdach Polaków spod Znaku Rodła Popularyzacja Pięciu Prawd Polaków spod Znaku Rodła ogłoszonych 6 marca 1938 r. w Berlinie oraz kształtowanie wartości i postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży - to główne cele II Ogólnopolskiego i Polonijnego Konkursu… » więcej 2021-04-19, godz. 16:33, Patronaty - polecamy Katyń w pamięci rodziny Gaworów tematem Łambinowickiego Spotkania Muzealnego 'Opowieść o człowieku... Katyń w pamięci rodzinnej' - to tytuł kolejnego spotkania z cyklu Łambinowickich Spotkań Muzealnych. Tym razem poświęcone będzie polskim oficerom - ofiarom zbrodni katyńskiej na przykładzie losów jednego… » więcej 2021-04-19, godz. 13:33, Patronaty - polecamy Spotkanie online z Mikołajem Grynbergiem Książka „Poufne” to zbiór opowieści tworzących portret polskiej rodziny żydowskiej doświadczonej wydarzeniami z powojennej Polski. Z jej autorem Mikołaj Grynberg będzie okazja spotkania online w najbliższy wtorek (20.04) na profilu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »