Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-13, 18:51 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Opolska Młodzież na Stadiony" - akcja w Brzegu, Prudniku i Głubczycach

"Opolska Młodzież na Stadiony" - akcja w Brzegu, Prudniku i Głubczycach [fot. https://pixabay.com/pl]
"Opolska Młodzież na Stadiony" - akcja w Brzegu, Prudniku i Głubczycach [fot. https://pixabay.com/pl]
Brzeg, Prudnik i Głubczyce - to trzy miasta Opolszczyzny, które wezmą udział w akcji „Opolska Młodzież Na Stadiony”. Festyny sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej z województwa opolskiego odbędą się 15 września w Prudniku, 22 w Brzegu, a 29 września w Głubczycach. W sportowych zmaganiach wezmą udział uczniowie z klas 1-8.
Hasłem przewodnim imprezy jest „sportowa rywalizacja z uśmiechem”. „Opolska Młodzież Na Stadiony” to przedsięwzięcie, które ma pokazać dzieciom i młodzieży, że stadiony sportowe to doskonałe miejsce do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu, a także propagować uprawianie sportu w każdej możliwej postaci jako sposób na spędzanie wolnego czasu.

Np. w Brzegu na uczestników czekać będzie (22.09) wiele atrakcji i dyscyplin sportowych, w tym m.in. turniej piłki nożnej, quiz historyczny, koszykarski slalom na czas, podskoki obunóż na skakance, rzut ringo, żonglowanie piłką „Zośką” czy bieg wieńczący igrzyska sportowe. Nie zabraknie również stoisk wystawowych, punktów gastronomicznych czy występów lokalnych artystów. Uroczyste otwarcie o godz. 9:30, natomiast podsumowanie imprezy oraz dekoracja i wręczenie nagród zaplanowane są na godzinę 15:45. W razie niepogody zawody zostaną przeniesione do hali sportowej.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Opolski Związek Piłki Nożnej. Radio Opole jest patronem medialnym igrzysk. Organizacja imprez w ramach programu „Opolska Młodzież Na Stadiony” została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Radio Opole patronuje medialnie inicjatywie.
Plakat

Zobacz także

2023-09-27, godz. 17:08, Patronaty - polecamy I Wojewódzki Konkurs o Związku Polaków w Niemczech Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Opolu zaprosił uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego do wzięcia udziału w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Związku Polaków w Niemczech. W najbliższy czwartek (28.09) w szkołach… » więcej 2023-09-27, godz. 11:43, Patronaty - polecamy Niedzielę warto spędzić w skansenie. MWO zaprasza na Targi Miodów i Rękodzieła Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w najbliższą niedzielę (01.10) wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Targi Miodów i Rękodzieła. Przygotowanych będzie około… » więcej 2023-09-27, godz. 10:58, Patronaty - polecamy Oratorium z okazji 800-lecia Nysy już w sobotę Nysa obchodzi w tym roku 800-lecie lokacji. Do grona wydarzeń organizowanych w mieście z tej okazji w najbliższą sobotę (30.09) dołącza kolejne. Tym razem mieszkańcy i odwiedzający miasto turyści będą mogli posłuchać specjalnie… » więcej 2023-09-27, godz. 09:39, Patronaty - polecamy O terapeutycznej mocy książek - konferencja Bibliotekarze, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, terapeuci oraz wszyscy zainteresowani biblioterapią i stosowaniem biblioterapii w swojej codziennej pracy zawodowej wezmą udział w organizowanej już po raz 7. Ogólnopolskiej Konferencji… » więcej 2023-09-26, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Konferencja „Firma3R – Równość – Różnorodność – Rozwój” - zobacz transmisję Konferencję pod hasłem „Firma 3R - równość, różnorodność, rozwój” organizuje już w najbliższą środę (27.09) Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Celem wydarzenia jest pokazanie trendów związanych z rozwojem kadr… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »