Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-08-02, 14:36 Autor: Mateusz Łapot

Opole otwarte na artystyczne wariacje, czyli IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole

Opole otwarte na artystyczne wariacje! [fot. Łukasz Fura]
Opole otwarte na artystyczne wariacje! [fot. Łukasz Fura]
Żonglerka, teatr na ulicy i szczypta kreatywnego szaleństwa. Wszystko to, i jeszcze więcej, będzie do odkrycia podczas IV Festiwalu Zdarzeń Artystycznych Open Opole, który zagości w stolicy regionu 6 i 7 sierpnia.
Otwarta głowa, otwartość wobec ludzi i otwarcie się na nowe doświadczenia - wszystkie czynniki wskazują na to, że słowo "open" w nazwie OpenOpole jest tam nie bez przyczyny. Program festiwalu zapewnia rozrywkę inną niż typowe kino czy teatr. Wyróżnia się także miejscem - wszystkie wydarzenia festiwalowe będą odbywały się na świeżym powietrzu, w różnych częściach miasta. Warto zaznaczyć, że na każde z nich jest wstęp wolny.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Kulturalne Pro-Scenium. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji: IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole
IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole

Zobacz także

2022-08-09, godz. 14:34, Patronaty - polecamy Święto plonów w Strzelcach Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Parafia pw. Narodzenia NMP i św. Marcina w Strzelcach (dekanat Namysłów) zapraszają w sobotę 20 sierpnia na dożynki wiejsko-parafialne. » więcej 2022-08-08, godz. 21:11, Patronaty - polecamy I Opolski EtnoFestiwal na Zamku w Niemodlinie. Radio Opole będzie na miejscu w poniedziałek! Twórcy ludowi i depozytariusze opolskich tradycji zaprezentują się w poniedziałek, 15 sierpnia na Zamku w Niemodlinie w ramach organizowanego tam po raz pierwszy Opolskiego EtnoFestiwalu. W programie m.in. pokazy tradycji ludowych, warsztaty… » więcej 2022-08-08, godz. 17:08, Patronaty - polecamy Lodołamacze 2022 – zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do 15 sierpnia Już po raz 17 przyznane zostaną prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze. Konkurs propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością… » więcej 2022-08-06, godz. 12:08, Patronaty - polecamy Odlotowy piknik - dosłownie i w przenośni Laskowice zapraszają do wzbicia się ponad chmury dzięki podniebnym atrakcjom. Symulacje lotów, ciekawostki z pracy stewardess i spotkania z ekspertami - tego wszystkiego będzie można się spodziewać 7 sierpnia na pikniku rodzinnym przy… » więcej 2022-08-04, godz. 14:50, Patronaty - polecamy OnkoTour i OnkoBohaterowie! Nie każdy bohater nosi pelerynę. Osoby, które wygrały walkę z nowotworem ponownie wykażą heroiczną postawę, by inspirować przez przekraczanie swych granic. Rajd rusza już 6 sierpnia. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »