Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-15, 12:41 Autor: Agnieszka Lubczańska

Multisportowy festyn na stadionie miejskim w Głuchołazach

Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
To propozycja dla wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy. W najbliższą środę (21.09) na Stadionie Miejskim w Głuchołazach odbędzie się Multisportowy Festyn – Głuchołazy 2022. Wydarzenie potrwa od godz. 8:30 do 15:30. Organizator przewiduje, że w rywalizacji udział weźmie około 500 uczestników - dzieci i młodzież. Gośćmi specjalnymi będą medalistki olimpijskie Małgorzata Hołub-Kowalik i Agnieszka Kobus-Zawojska.
Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbędzie się w czterech grupach wiekowych. Przewidziano dwanaście indywidualnych konkurencji, m.in.: rzut do celu, slalom piłkarski zakończony strzałem do bramki, wyścig na piłkach do skakania, bieg zwinnościowy w workach, tor przeszkód, bieg na desce snowbordowej, skoki ze skakanką, rzut piłeczką palantową oraz biegi na różnych dystansach.

Strefa artystyczna zostanie zlokalizowana na specjalnie rozstawionej scenie, z której prowadzona będzie cała impreza. To tu przewidziano występy artystyczne, animacje sportowe, prelekcje historyczne, konkursy wiedzy z historii Opolszczyzny oraz oczywiście uroczystą ceremonię wręczenia medali, pucharów i upominków najaktywniejszym uczestnikom wydarzenia.

Organizatorem Multisportowego Festynu – Głuchołazy 2022 jest Głubczyckie Stowarzyszenie Kresowe. Festyn jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Plakat

Zobacz także

2022-09-24, godz. 18:06, Patronaty - polecamy "Nie hejtuję - motywuję!" - konkurs Jest niestety wszechobecny i bardzo niebezpieczny. Może przybierać różne formy i nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. Ma sprawić przykrość. Mowa o hejcie. - Namów swoją klasę już dziś i wspólnie nagrajcie ciekawy film… » więcej 2022-09-24, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Twórczyni ludowa Teresa Sobota z Olszowej tradycję kroszonkarstwa przekazuje swoim uczniom. Finał projektu "Mistrz Tradycji" 15 grudnia Od maja twórczyni ludowa Teresa Sobota z Olszowej uczy sztuki kroszonkarstwa ośmioro uczniów. Każdy z nich ma już wypracowany własny wzór kwietny, a teraz przenoszą go na inne materiały. Finał przedsięwzięcia planowany jest na… » więcej 2022-09-24, godz. 13:13, Patronaty - polecamy „W Betanii jest życie 2022… - bo każda chwila jest ważna” Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie po raz 10 ruszyło z kampanią społeczną „W Betanii jest życie”. „Każda chwila jest ważna” - to hasło tegorocznej edycji. Wydarzenie będzie realizowane do końca roku. W ramach kampanii zaplanowano… » więcej 2022-09-23, godz. 20:46, Patronaty - polecamy 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbe zostanie uczczona w Jasienicy Dolnej 14 sierpnia minęła 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego. Uroczystości związane z tą rocznicą odbędą się w najbliższą niedzielę (25.09) w Jasienicy Dolnej, w gminie Łambinowice. Początek o godz. 11:00. » więcej 2022-09-20, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Gmina Tarnów Opolski zaprasza na dożynki Już w niedzielę (25.09) za plony dziękować będą naturze, a rolnikom za pracę mieszkańcy gminy Tarnów Opolski. Dorocznym zwyczajem uhonorowane też zostaną osoby zasłużone dla rozwoju i promocji gminy. Świętowanie odbędzie się… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »