Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-11-16, 16:50 Autor: Paula Hołubowicz

Miejski Dom Kultury w Oleśnie zaprasza na koncert Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego

Publiczność [fot. Pixabay: thekaleidoscope]
Publiczność [fot. Pixabay: thekaleidoscope]
Miejski Dom Kultury w Oleśnie i Fundacja Blues Opole wraz z współorganizatorami zapraszają młodzież z powiatu oleskiego do udziału w akcji "W zdrowym ciele, zdrowy duch, bo to do pracy pierwszy krok", w ramach której planowane jest spotkanie młodzieży z dietetykami, trenerem personalnym i masażystą. Całość wydarzenia uświetni koncert Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego. Wydarzenie odbędzie się we wtorek (23.11) o godz. 17:30 w MDK w Oleśnie.
Organizatorzy przedsięwzięcia za cel główny obrali sobie przybliżenie młodym ludziom tematu czy żywienie ma wpływ na efektywność pracy. W trakcie przedsięwzięcia planowane jest spotkanie młodzieży z dietetykiem, trenerem personalnym i masażystą.

Dodatkowym atutem akcji jest promocja młodych artystów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi umiejętnościami oraz uświetnić całe przedsięwzięcie.

Kolejną atrakcją wydarzenia będzie koncert duetu Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego. Michał Kielak to najbardziej utytułowany bluesowy harmonijkarz w Polsce. Współpracuje z wieloma artystami sceny bluesowo-rockowej w Polsce, jak i za granicą. Natomiast Jakub Andrzejewki to lider bydgoskiej grupy Pokój Numer 3, wokalista i gitarzysta.

Dodatkowo artyści spotkają się z młodzieżą, aby porozmawiać o ich pasjach, pomysłach na życie oraz o tym, że warto pomyśleć już teraz o swojej przyszłości.

Dodajmy, że wstęp na wydarzenie jest płatny i wynosi 15 zł. Dla młodzieży posiadającej legitymację szkolną wstęp jest darmowy.

Organizatorem wydarzenie są: Młodzieżowe Centrum Kariery i Ośrodek Szkolenia i Wychowania Opolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Oleśnie we współpracy z Miejskim Domem Kultury i Fundacją Blues Opole.

Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
Plakat W zdrowym ciele, zdrowy duch, bo to do pracy pierwszy krok

Zobacz także

2021-11-25, godz. 16:25, Patronaty - polecamy O jego życie 3 lata temu walczyła cała Polska – Dawidek Drapacz znów potrzebuje pomocy! Chłopiec urodził się z ciężką wadą serca i płuc oraz bardzo wąskimi tętnicami płucnymi. W Polsce, mimo starań lekarzy, wielu zabiegom i operacjom, wad tych nie udało się skorygować. Z każdym dniem jego serduszko było coraz… » więcej 2021-11-23, godz. 12:39, Patronaty - polecamy Stradivarius zagości w Filharmonii Opolskiej już w ten piątek! Już w najbliższy piątek (26.11) o godzinie 19:00 Filharmonia Opolska zaprasza na koncert z cyklu Strefa Gwiazd. Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Przemysława Neumanna wystąpią wraz z wybitnym wiolonczelistą Pablo Ferrándezem, który… » więcej 2021-11-23, godz. 12:14, Patronaty - polecamy Rozdanie nagród i wyróżnień laureatom 12. edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2021 Jak podkreślają organizatorzy, konkurs ten jest doskonałą okazją do pokazania, jak zmieniają się miejscowości naszego regionu, a przestrzeń wokół staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców. » więcej 2021-11-22, godz. 14:46, Patronaty - polecamy Czas na Magiczne Charytatywne Andrzejki! Już po raz piąty Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na Magiczne Charytatywne Andrzejki. Wszystkie bilety-cegiełki w cenie 250 złotych od pary już się sprzedały. » więcej 2021-11-22, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Instytut Śląski w Opolu zaprasza na konferencję pt. "Wspólny mit czy źródło sporu politycznego? Dziedzictwo opozycji antykomunistycznej z trójstronnej polsko-czesko-niemieckiej… Instytut Śląski w Opolu zaprasza na międzynarodową konferencję naukową z cyklu Colloquium Opole, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada. Jej tematem przewodnim będzie dziedzictwo polskiej, czeskiej i niemieckiej opozycji antykomunistycznej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »