Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-08-30, 14:47 Autor: Oprac. Agnieszka Lubczańska

Konkurs „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!”

Piłka nożna [fot. sxc.hu]
Piłka nożna [fot. sxc.hu]
To konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego. Polega na nakręceniu krótkiego filmu. Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 31 sierpnia, a kończy 24 września.

Celem konkursu „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!” jest spopularyzowanie aktywnego uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w przedziale wiekowym od 7 do 18 lat oraz docenienie dzieci i młodzieży wiejskiej w zakresie pracy w gospodarstwach rolnych i wskazanie związku tej pracy z uzyskiwanym wsparciem z ARiMR.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 1,5 min. do 2 min.) obrazującego działalność wiejskiego klubu sportowego, np. trening piłkarski, pokazowy mecz, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie, zachowania fair play na boisku, itp. W filmie powinno znaleźć się logo klubu sportowego oraz krótka informacja/wywiad z jednym z członków klubu, który wypowie się na temat jego powiązania z terenem wiejskim, np. że pochodzi z gospodarstwa rolnego oraz przekaże informację w jaki sposób jego rodzina, czy też gospodarstwo jego lub jego rodziny ma związek z ARiMR.


Prace konkursowe należy dostarczyć do 24 września na adres mailowy: opolski@arimr.gov.pl. Zgłoszenie można także przesłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na nośniku danych (płyta CD, DVD lub pendrive) na adres organizatora z dopiskiem: "Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych". Dla laureatów czekają nagrody rzeczowe. Organizator przewiduje przyznanie także wyróżnień.


Zobacz: Regulamin konkursu


Organizatorem konkursu jest Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Opolu. Patronat honorowy nad konkursem objęła Violetta Porowska, poseł na Sejm RP. Partnerami konkursu są: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział w Opolu, Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Opolu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz Opolski Związek Piłki Nożnej.


Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.


Plakat konkursu pt. „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!”

Zobacz także

2021-09-24, godz. 13:09, Patronaty - polecamy Festyn charytatywny w Gąsiorowicach już w tę sobotę. Przyjdź i pomóż chorej Oliwce Występy artystyczne, malowanie twarzy, tatuaże oraz pyszne regionalne jedzenie - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców wsi Gąsiorowice. W najbliższą sobotę (25.09) na boisku przy szkole podstawowej rozpocznie… » więcej 2021-09-23, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Festiwal Reportażu Sportowego „Patyk” po raz drugi nagrodzi najlepszych twórców! TVP3 Opole zaprasza na II Festiwal Reportażu Sportowego PATYK, który odbędzie się w dniach 23 - 25 września w Studenckim Centrum Kultury Opolu. Na miłośników sportu czekają 2 dni pokazów reportaży konkursowych, dyskusja z autorami… » więcej 2021-09-22, godz. 15:03, Patronaty - polecamy Łap RAP! – rusza projekt MPP w Opolu! Wśród prowadzących warsztaty Jarecki i DJ BRK! Łap RAP!, to interdyscyplinarny projekt edukacyjny, którego ideą jest zaprezentowanie bogatego i zróżnicowanego dorobku kultury hip-hopowej. Organizatorom zależy na międzypokoleniowej integracji jego uczestników i twórczym aktywizowaniu… » więcej 2021-09-22, godz. 08:27, Patronaty - polecamy Rusza cykl Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych Już w najbliższy weekend ruszy piąta edycja Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych. W programie wędrówki po znanych i nieznanych miejscach w Opolu i okolicach. W tym toku organizatorzy zaplanowali trzy wycieczki. » więcej 2021-09-20, godz. 20:19, Patronaty - polecamy Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą 'W zdrowym ciele zdrowy duch'. Wydarzenie odbędzie się na pl. Wolności w Kędzierzynie-Koźlu od godz. 17:00. Podczas pikniku będzie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »