Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-10-11, 13:26 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert "W hołdzie św. Janowi Pawłowi II" w szkole muzycznej w Opolu

Zaproszenie na koncert "W hołdzie św. Janowi Pawłowi II" [film: materiały organizatora - PSM w Opolu]
"W hołdzie św. Janowi Pawłowi II" to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek (15.10) w Sali Koncertowej im. Stanisława Śmiełowskiego mieszczącej się w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich. Początek o godz. 17:00.
W programie m.in. "Missa Ioannis Pauli Secundi" Henryka Jana Batora. Wystąpią Stypendyści Stowarzyszenia "Parlament Dobroczynności", Chór mieszany PSM II stopnia pod dyrekcją Ludmiły Wocial-Zawadzkiej oraz uczniowie specjalności wokalistyka i rytmika.

Koncert jest kolejnym wydarzeniem z okazji 75-lecia szkoły, a dodatkowo uczci Dzień Edukacji Narodowej. Podczas spotkania zostaną uroczyście wręczone stypendia uczniom oraz nagrody nauczycielom.

Dodajmy, że program obchodów jubileuszu szkoły jest bogaty. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco. Radio Opole objęło jubileusz 75-lecia szkoły muzycznej patronatem medialnym.
Plakat koncertu jubileuszowego 15.10.2021

Zobacz także

2021-10-27, godz. 15:37, Patronaty - polecamy V Ogólnopolska Konferencja Biblioterapeutyczna - "Biblioterapia w izolacji społecznej" - już za tydzień Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu i Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne zapraszają bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, wychowawców oraz wszystkich… » więcej 2021-10-25, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Majka Jeżowska z koncertem na Opolskim Dniu Rodziny Darmowe dmuchańce i animacje dla dzieci, rodzinne gotowanie i darmowe posiłki, występy mażoretek, pokaz i warsztaty cyrkowe z półfinalistą „Mam talent' Krzysztofem Riewoldem, stoiska specjalistyczne, a do tego - koncert Majki Jeżowskiej!… » więcej 2021-10-22, godz. 16:56, Patronaty - polecamy XXVI Seminarium Śląskie od wtorku, w tym roku do posłuchania także on-line! Rok setnej rocznicy plebiscytu górnośląskiego oraz III powstania śląskiego to wydarzenia epokowe dla dziejów Górnego Śląska i to te rocznice będą tematem przewodnim XXVI Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej 2021-10-22, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Na finał jubileuszowa gala w Filharmonii Opolskiej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji jeszcze do 12 listopada w Muzeum Śląska Opolskiego można oglądać wystawę pt. „Starodruki PBW w nowej odsłonie…”, a już… » więcej 2021-10-22, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Koncert chóru "Angelus Cantat" oficjalnie rozpocznie działalność głubczyckiej szkoły chóralnej Głubczycka Szkoła Chóralna 'Angelus Cantat” zaprasza na koncert oficjalnie inaugurujący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (30.10) o godz. 18:00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Głubc… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »