Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-20, 10:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Colloguium Opole" w tym roku on-line - zobacz transmisję!

Instytut Śląski [fot. Joanna Gerlich]
Instytut Śląski [fot. Joanna Gerlich]
Instytut Śląski od lat 70. ubiegłego wieku organizuje spotkania naukowe z cyklu „Colloquium Opole”. Na przestrzeni ostatnich lat w ramach wydarzenia gościło wiele znanych osobistości życia politycznego i naukowego z Polski, Czech i Niemiec. W tym roku po raz pierwszy, z oczywistych względów, konferencja zostanie zorganizowana on-line.
„Od konfrontacji przez normalizację do pojednania i dobrego sąsiedztwa. Polsko-czesko-niemiecki kompleks sąsiedztwa w rocznicę traktatów granicznych” – to w tym roku temat konferencji „Colloquium Opole”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (24.11) i będzie transmitowana na stronie facebookowej Instytutu Śląskiego oraz bezpośrednio w aplikacji Zoom z dostępem pod adresem: instytutslaski.pl/colloquium. Początek o godz. 10:00.

Zapis konferencji i więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Instytutu Śląskiego - zobacz tu: Instytut Śląski.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat. „Od konfrontacji przez normalizację do pojednania i dobrego sąsiedztwa. Polsko-czesko-niemiecki kompleks sąsiedztwa w rocznicę traktatów granicznych” – to w tym roku temat konferencji „Colloquium Opole”

Zobacz także

1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***