Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-25, 15:45 Autor: materiały organizatora/oprac. Agnieszka Lubczańska

I Opolski Bieg Rotmistrza Pileckiego już w niedzielę

I Opolski Bieg Rotmistrza Pileckiego już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
I Opolski Bieg Rotmistrza Pileckiego już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Uczczenie pamięci rotmistrza Witolda Pileckiego, popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia – to cele I Opolskiego Biegu Rotmistrza Pileckiego. Bieg wystartuje z głubczyckiego Rynku już w najbliższą niedzielę (01.10). Start o godz. 13:00. Udział jest bezpłatny. Elektroniczne zapisy trwają jeszcze tylko dziś (25.09) do północy.
Przed chętnymi wzięcia udziału w biegu będą trzy do wyboru dystanse, tak aby wydarzenie było dostępne dla osób z różnym stopniem kondycji fizycznej. Przewidziano trasę: 2,5, 5 i 10-kilometrową po ulicach Głubczyc oraz alejkach parku miejskiego. Meta usytuowana będzie na ul. Wodnej.

Za uczestnictwo w biegu nie pobiera się opłaty startowej - obowiązuje jednak rejestracja. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 września poprzez stronę https://www.zmierzymyczas.pl - zobacz tu.

W sytuacji nieprzekroczenia zakładanej ilości osób startujących podczas zapisów elektronicznych zgłoszeń można też dokonywać w dniu zawodów w godz. 9:00 – 12:45 w biurze zawodów, które będzie usytuowane w Ratuszu Miejskim w Głubczycach. Wszystkie szczegółowe informacje o biegu dostępne są regulaminie dostępnym tu: zobacz regulamin.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Polska - Nasza Duma oraz Stowarzyszenie „Bieg Opolski”. Radio Opole I Opolski Bieg Rotmistrza Pileckiego objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2023-11-30, godz. 16:23, Patronaty - polecamy Weekend z Benem Muthoferem Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza w najbliższy weekend (1-3.12) na cykl wydarzeń poświęconych pamięci niemieckiego artysty, związanego z Opolem - Bena Muthofera. W programie otwarcie wystawy plenerowej, warsztaty inspirowane… » więcej 2023-11-30, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii „Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert 'Swingowym śladem przez Amerykę' - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane… » więcej 2023-11-30, godz. 08:44, Patronaty - polecamy Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Zbliża się czas, kiedy Święty Mikołaj jest bardzo zapracowany. Obiecał jednak znaleźć chwilę, by odwiedzić Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Okazja do spotkania będzie w najbliższą niedzielę (03.12). Tego dnia będzie można… » więcej 2023-11-30, godz. 07:43, Patronaty - polecamy Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu Już w najbliższą sobotę (02.12) szykują się sportowe emocje na basenie „Akwarium” w Opolu. Wszystko za sprawą XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu „Family Cup” 2023 - jednego z 16. zawodów regionalnych stanowiących… » więcej 2023-11-29, godz. 09:34, Patronaty - polecamy Utalentowani tancerze z całej Polski zaprezentują swoje umiejętności na deskach Kochanowskiego Przegląd najciekawszych polskich spektakli z obszaru tańca współczesnego od 3 do 9 grudnia odbędzie się w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu w ramach kolejnej odsłony Opolskiej Sceny Tańca. W programie siedem spektakli, wykłady… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »