Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-21, 10:48 Autor: Agnieszka Lubczańska

III Festiwal Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton

III Festiwal Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton [fot. https://pixabay.com/pl]
III Festiwal Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton [fot. https://pixabay.com/pl]
Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” to wydarzenie, które pierwszy raz odbyło się 3 lata temu. Jest konkursem dla twórców piosenki oraz solistów profesjonalnych i amatorów, podczas którego prezentowane są wyłącznie utwory premierowe. Przed nami w najbliższą sobotę (23.09) koncert konkursowy. Początek o godz. 15:00 w Centrum Promocji Kultury Praga-Południe w Warszawie. Laureaci wystąpią 7 października w Koncercie Galowym w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
Festiwal jest próbą zauważenia, że tekst w piosence pełni ważną rolę. Pomysłodawcą festiwalu jest Jerzy Mamcarz, prezes Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR.

Uczestników oceni Jury w składzie: Piotr Bakal, Krzysztof Dzikowski, Krzysztof Heering, Mieczysław Jurecki, Marcin Kusy, Jerzy Mamcarz, Ryszard Poznakowski. Jury przyzna nagrody Złoty, Srebrny i Brązowy Kamerton oraz nagrody honorowe i wyróżnienia w formie zaproszenia do Koncertu Galowego w Studio im. A. Osieckiej.

Na koncert konkursowy wstęp jest wolny. Na Koncert Galowy trzeba zarezerwować sobie wejściówki pod adresem zakr@zakr.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. Radio Opole III Festiwal Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2023-12-04, godz. 11:00, Patronaty - polecamy „Ilustracje nie tylko dla dzieci” - wystawa w Galerii Zamostek MBP „Ilustracje nie tylko dla dzieci” to tytuł wystawy prac Oli Woldańskiej-Płocińskiej - ilustratorki książek dla dzieci. Jak przyznaje artystka, było to spełnienie marzenia, a publikacje z jej projektami odzwierciedlają przekonanie… » więcej 2023-11-30, godz. 16:23, Patronaty - polecamy Weekend z Benem Muthoferem Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza w najbliższy weekend (1-3.12) na cykl wydarzeń poświęconych pamięci niemieckiego artysty, związanego z Opolem - Bena Muthofera. W programie otwarcie wystawy plenerowej, warsztaty inspirowane… » więcej 2023-11-30, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii „Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert 'Swingowym śladem przez Amerykę' - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane… » więcej 2023-11-30, godz. 08:44, Patronaty - polecamy Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Zbliża się czas, kiedy Święty Mikołaj jest bardzo zapracowany. Obiecał jednak znaleźć chwilę, by odwiedzić Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Okazja do spotkania będzie w najbliższą niedzielę (03.12). Tego dnia będzie można… » więcej 2023-11-30, godz. 07:43, Patronaty - polecamy Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu Już w najbliższą sobotę (02.12) szykują się sportowe emocje na basenie „Akwarium” w Opolu. Wszystko za sprawą XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu „Family Cup” 2023 - jednego z 16. zawodów regionalnych stanowiących… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »