Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-09-05, 16:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Wrześniowe Country" w Nysie już w czwartek

"Wrześniowe Country" w Nysie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
"Wrześniowe Country" w Nysie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
To impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Organizowana jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie. Nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych, a także ludzi dobrej woli, wspierających idee spotkania. Mowa o "Wrześniowym country". Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek (07.09) w Nysie.
Przyjść może każdy. Początek o godz. 10:00 na placu rekreacyjnym przy ul. Grodkowskiej 26 w Nysie. Będzie można pośpiewać, potańczyć, wziąć udział w grach i konkursach. Będzie zabawa z proszkami holi, stoisko ze słodkościami, płukanie złota i inne atrakcje.

Główny cel spotkania to integracja uczestników z podopiecznymi placówki - ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie i chorymi psychicznie, dla których wydarzenie to jest wielkim świętem i okazją do dobrej zabawy.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
WRZEŚNIOWE COUNTRY 2023 - ŚDS w Nysie

Zobacz także

2023-11-21, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Rozstrzygnięcie konkursu "Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego" już w ten czwartek! W 2023 roku Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła już po raz XIV zaprosił mieszkańców województwa oraz samorządy, stowarzyszenia, fundacje, inwestorów i projektantów, do udziału w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna… » więcej 2023-11-17, godz. 08:11, Patronaty - polecamy W sobotę czas na Wojewódzki Konkurs Wiedzy Osób z Niepełnosprawnościami 18 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Lewinie Brzeskim odbędzie się konkurs o tematyce 'Zwierzęta świata'. Tegoroczna edycja jest pierwszą po okresie pandemii. Samorząd Województwa Opolskiego oraz Gmina Lewin Brzeski zachęcają… » więcej 2023-11-17, godz. 08:02, Patronaty - polecamy Przez cały weekend odbywają się Ogólnoposkie Prezentaje Muzyczne TEREPACZKÓW! OPM Terepaczków to muzyczna impreza o zasięgu ogólnopolskim. Przez cały weekend 17-19.11 w Paczkowie będzie muzycznie i tanecznie! Organizatorzy zapraszają do Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie na muzyczną biesiadę. » więcej 2023-11-15, godz. 13:09, Patronaty - polecamy XXI edycja REHA FOR THE BLIND IN POLAND W ten piątek (17.11) odbędzie się konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND. To już 21. edycja Światowego Spotkania Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich! To doskonała okazja do spotkania, nawiązania nowych znajomości, wymiany… » więcej 2023-11-15, godz. 12:19, Patronaty - polecamy Wystawa Lewandowskiego w Muzeum Śląska Opolskiego MŚO zaprasza na wystawę malarstwa Janusza Lewandowskiego, laureata nagrody im. Jana Cybisa, najbardziej prestiżowego wyróżnienia dla malarzy. Wystawę będzie można obejrzeć do 17 lutego 2024 roku. Wstęp jest wolny. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »