Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-29, 12:19 Autor: materiały organizatora, oprac. AL

W sporcie pożarniczym zmierzą się drużyny OSP na boiskach Wołczyna

[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
[fot. OSP powiatu KLB, źródło: https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB]
Musztra, sztafeta pożarnicza czy pożarnicze ćwiczenie bojowe – to konkurencje, które rozegrane zostaną w najbliższą sobotę (03.06) na kompleksie boiska sportowych w Wołczynie w ramach Mistrzostw Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym. Start o godz. 9:00.
W programie start męskich, żeńskich oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych. Nowością będzie, że wszystkie starty będą się odbywać równoległe na dwóch torach, co przysporzy dodatkowych emocji. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanego placu zabaw, malowania twarzy i słodkości.

Organizatorami zawodów są OSP w Wierzbicy Dolnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP powiatu kluczborskiego. Wydarzenie współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego. Bieżące informacje o zawodach dostępne są tu:
https://www.facebook.com/OSPpowiatuKLB/?locale=pl_PL

Radio Opole Mistrzostwa Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kluczborskiego w Sporcie Pożarniczym objęło patronatem medialnym. Plakat

Zobacz także

2023-09-21, godz. 10:48, Patronaty - polecamy III Festiwal Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” to wydarzenie, które pierwszy raz odbyło się 3 lata temu. Jest konkursem dla twórców piosenki oraz solistów profesjonalnych i amatorów, podczas którego prezentowane są wyłącznie… » więcej 2023-09-20, godz. 16:02, Patronaty - polecamy Wyjątkowy koncert Blue Café został przeniesiony na 27 listopada Klimatyczny jazzowy wieczór szykuje się już w najbliższy poniedziałek (25.09) w Filharmonii Opolskiej. Z koncertem Blue Cafe Jazz Night wystąpi w Opolu z wyjątkowym koncertem zespół Blue Café. Początek o godz. 19:00. Są jeszcze… » więcej 2023-09-20, godz. 10:54, Patronaty - polecamy Czy człowiek może decydować o momencie swojej śmierci? W Teatrze im. J.Kochanowskiego spektakl o tym już od piątku Kto powinien decydować o naszym życiu? Prawo? Postęp medycyny? Sądy? Kościół? My sami? Czy jesteśmy wystarczająco odpowiedzialni, aby podejmować nieodwracalne decyzje? Premiera spektaklu „I’m Nowhere / Znikanie” o tym już… » więcej 2023-09-19, godz. 15:30, Patronaty - polecamy „Nasz Mundial” w Lewinie Brzeskim już w środę Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” to wydarzenie, na które zaprasza w najbliższa środę (20.09) Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych 'Pomóżmy Im'. Turniej rozegrany zostanie na stadionie Klubu Sportowego LZS Olimpia… » więcej 2023-09-19, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości Już w najbliższy piątek (22.09) poznamy tegorocznych laureatów XX edycji konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »