Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-12, 10:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bieg po wyznaczonej trasie, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, trening piłkarski, tańce, gimnastyka artystyczna czy treningi i pokazy szermiercze - już w najbliższą środę (17.05) przedszkolaki z Opola będą mogły spróbować sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wszystko to w ramach przedsięwzięcie Bajka Run. Początek o godz. 10:00 w Parku Nadodrzańskim.
Sportowo-charytatywnej impreza odbywa się pod hasłem: "Przedszkolaki wspierają dzieciaki!". Głównym jej celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk "Walcz o mnie".

Organizatorem przedsięwzięcia jest Przedszkole Niepubliczne Bajka z Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2023-08-28, godz. 14:36, Patronaty - polecamy Rusza Weekend Satyry i Karykatury nad Jeziorem Nyskim To już tradycja, że nad Jeziorem Nyskim w pierwszy weekend września goszczą uznani i nagradzani w wielu konkursach krajowych i zagranicznych rysownicy z Polski i Czech. Artyści prowadzą warsztaty z zakresu podstaw rysunku satyrycznego… » więcej 2023-08-25, godz. 19:50, Patronaty - polecamy Wilki gwiazdą Dożynek Wojewódzkich na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi Komprachcice to gmina, która będzie w tym roku gospodarzem dożynek wojewódzkich. Wydarzenie odbędzie się w pierwszą niedzielę września (03.09) na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi. Gwiazdą wieczoru będzie zespół… » więcej 2023-08-25, godz. 17:52, Patronaty - polecamy "Modlitwa Pokoju" 1 września w Łambinowicach 1 września - w 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej - w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Łambinowicach odbędzie się koncert zatytułowany „Modlitwa Pokoju”. Wydarzenie przyjmie formę opartej na muzyce i słowie opowieści… » więcej 2023-08-25, godz. 12:45, Patronaty - polecamy Żołnierska „Praca dla pokoju” w Miejscu Pamięci Narodowej w Łambinowicach [ZDJĘCIA] Do 30 sierpnia na terenie Miejsca Pamięci Narodowej w Łambinowicach realizowany jest międzynarodowy projekt edukacyjny „Praca dla pokoju”. Od poniedziałku (21.08) żołnierze Wojska Polskiego (10 Opolska Brygada Logistyczna) i Bundeswehry… » więcej 2023-08-24, godz. 14:34, Patronaty - polecamy Podziel się talentem i zainspiruj innych pięknem regionu! Ogłoszono konkurs fotograficzny „Wolne Opolskie” Z okazji przypadającej w tym roku 25. rocznicy walki mieszkańców Opolszczyzny o obronę województwa, Fundacja 2.8 ogłosiła konkurs fotograficzny „Wolne Opolskie” mający na celu uwiecznienie krajobrazów i architektury Opolszczyzny… » więcej
10111213141516
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »