Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-09, 10:16 Autor: Agnieszka Lubczańska

„Przebudzenie - orientuj się w terenie” już w niedzielę na Wyspie Bolko

Krzysztof Danków [fot. Wanda Kownacka]
Krzysztof Danków [fot. Wanda Kownacka]
Bieg na orientację po Wyspie Bolko w Opolu - to jedna z atrakcji przedsięwzięcia, które zostało nazwane "Przebudzenie”, bo ma na celu aktywizację Opolan i przebudzenie ich po "zimowym letargu". Inicjatorem akcji jest Krzysztof Danków ze stowarzyszenia "Masz jaja, idź na badania”. Wydarzeniu będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Wszystko rozpocznie się w niedzielę (14.05) o godz. 10:00 na polance obok głównego wejścia do zoo.
Biuro zawodów zostanie zamknięte o 10:30. Bieg i marsz nornic walking wystartują o godz. 11:00.

Przed uczestnikami biegu na orientację rodzaj zabawy terenowej polegającej na szukaniu z mapą punktów porozstawianych na Wyspie Bolko. Każdy zawodnik będzie musiał w ciągu godziny zdobyć ich jak najwięcej. Przygotowano kilka poziomów trudności, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie całej imprezy na uczestników czekać będą liczne atrakcje m.in.: porady fizjoterapeutów, szkolenia z pierwszej pomocy, animacje dla dzieci oraz miasteczko lekkoatletyczne.

Udział w "Przebudzeniu" jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2023-08-04, godz. 12:49, Patronaty - polecamy III Regionalne Nocne Zawody Pożarnicze w Trawnikach 19 oraz 20 sierpnia w Trawnikach odbędą się III Regionalne Nocne Zawody Pożarnicze. Wydarzenie jest formą intensywnego szkolenia drużyn w celu przygotowania podstaw podczas działań ratowniczych. Druhowie rywalizują w konkurencji 'bojówka'… » więcej 2023-08-04, godz. 10:42, Patronaty - polecamy Popielove Folkowe - III Festiwal Rękodzieła i Regionalnych Produktów W niedzielę 20 sierpnia odbędzie się III Festiwal Rękodzieła i Regionalnych Produktów - Popielove Folkowe. Będzie można tam znaleźć biżuterię, ceramikę, zioła, ręcznie robione torebki i wiele więcej oraz spróbować naturalnie… » więcej 2023-08-03, godz. 13:45, Patronaty - polecamy VI Letnia Szkółka Muzyczna w Głogówku Zajęcia umuzykalniające, warsztaty wokalno-sceniczne 'Muzyczna podróż', lekcja muzealna i wiele więcej przygotowano dla uczestników VI Letniej Szkółki Muzycznej. Wydarzenie rozpocznie się 18 sierpnia i potrwa cały weekend (19-20.08)… » więcej 2023-08-03, godz. 10:57, Patronaty - polecamy IV Konwój Charytatywny w Kórnicy. Największa strażacka akcja charytatywna w Polsce! Już po raz czwarty w Kórnicy 12 oraz 13 sierpnia pojedzie konwój charytatywny. W tym roku strażacy będą zbierać pieniądze dla 10-letniego Michała Zonia, który od 8 lat cierpi na porażenie mózgowe. W przejeździe ma brać udział… » więcej 2023-08-02, godz. 16:15, Patronaty - polecamy Piknik promujący projekt „Rodzina 800+”. Już w niedzielę 6 sierpnia w Brzegu Praktyczne pokazy sprzętu i uzbrojenia służb mundurowych, m.in. straży pożarnej, policji, saperów, Wojska Obrony Terytorialnej, służby leśnej, czy służby więziennej, a do tego występ Julii Doty oraz Moniki Morki oraz konkursy… » więcej
10111213141516
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »