Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-03-30, 13:16 Autor: Barbara Więcek

Bieg Daniela już w sobotę w Smolarni

[Fot. materiały organizatora]
[Fot. materiały organizatora]
Bieg Daniela to dobra okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na dystansach 5 i 10 km, ale także, aby wraz z nadchodzącą wiosną rozpocząć aktywność sportowo-rekreacyjną. Swoich sił będą mogli spróbować zarówno dorośli (z podziałem na kobiety i mężczyzn) jak i dzieci. Start imprezy w sobotę (01.04) o godz. 12:00 w Smolarni w gminie Strzeleczki.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in.: popularyzację zdrowia i zdrowego stylu życia, krzewienie ducha sportu i uczciwego współzawodnictwa, propagowanie biegania jako czynnej formy wypoczynku wolnego z dala od środków psychoaktywnych i alkoholu oraz przeciwdziałanie syndromowi hikikomori.

Bieg główny rozgrywany będzie na dwóch dystansach: ok. 5 km i ok. 10 km, nordic walking na dystansie 5 km, bieg junior rozgrywany będzie na dystansie: 500 m.

Organizatorami biegu są Gminny Ośrodek Kultury w Strzeleczkach oraz Gmina Strzeleczki, a Radio Opole patronuje temu wydarzeniu.
plakat

Zobacz także

2023-06-06, godz. 15:58, Patronaty - polecamy Wydarzenia okołofestiwalowe - zobacz, co się dzieje w Opolu podczas 60. KFPP! Przebojowy Fortepian, przy którym będzie mógł zasiąść każdy, odsłonięcie muralu Zbigniewa Wodeckiego, wystawa 'Słynna opolska publiczność', Festiwalowe Jam Session w plenerze, koncerty na Rynku, otwarcie Mostu Festiwalowego, trzy… » więcej 2023-06-05, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny dla Jakuba Wachnika Jakub Wachnik ma 24 lata. W czerwcu 2021 roku w wyniku zatrzymania akcji serca jego centralny układ nerwowy został uszkodzony, czego rezultatem była śpiączka, która przeszła w stan minimalnej świadomości. Szansą na poprawę jego… » więcej 2023-06-05, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Piknik "Wspieramy rodziny zastępcze" już w niedzielę w Opolu Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych Jestem zaprasza w najbliższą niedzielę (11.06) na piknik rodzinny pod hasłem 'Wspieramy rodziny zastępcze'. Wydarzenie odbędzie się na placu obok boiska 'Orlik' na osiedlu Malinka przy ul. Bielskiej… » więcej 2023-06-05, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Festiwal Webera po raz 20. zawita do Pokoju Piękna muzyka zawita w tym tygodniu do Pokoju, a to za sprawą organizowanego tam już po raz dwudziesty Festiwalu Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Carla Marii von Webera. Festiwal potrwa 3 dni. Jubileuszowa edycja rozpocznie się koncertami… » więcej 2023-06-05, godz. 09:36, Patronaty - polecamy Grand Prix Polski PTT w tańcu towarzyskim już w sobotę w Gogolinie Najlepsi tancerze z całego kraju już w najbliższą sobotę (10.06) zaprezentują się na parkiecie hali sportowej przy ul. Krapkowickiej 141 w Gogolinie w ramach turnieju Grand Prix Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcu towarzyskim… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »