Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-01-05, 16:39 Autor: Agnieszka Lubczańska

Motocyklowe Kolędowanie już w niedzielę w Prudniku Lesie

Motocyklowe Kolędowanie w przyklasztornym kościele franciszkańskim w Prudniku Lesie [fot. Jan Poniatyszyn]
Motocyklowe Kolędowanie w przyklasztornym kościele franciszkańskim w Prudniku Lesie [fot. Jan Poniatyszyn]
Już po raz 16. w Prudniku-Lesie odbędzie się "Motocyklowe Kolędowanie". Wydarzenie rozpocznie się w Sanktuarium św. Józefa o godz. 14:00. Do grania i śpiewania zaproszeni są wszyscy chętni. W tym roku na kolędowanie przyjedzie z Warszawy Andrzej "E-mol" Kowalczyk, autor tekstów, kompozytor i aranżer, który przygotował na to spotkanie nigdzie nie prezentowaną wcześniej kolędę swojego autorstwa.
Impreza skierowana jest do całych rodzin, dorosłych i dzieci. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą swoich instrumentów muzycznych i dołączenia do koncertu. Po kolędowaniu odbędzie się ognisko przy słynnej franciszkańskiej herbacie klasztornej i domowym cieście. Tradycyjnie kolędowanie ma wątek charytatywny - corocznie organizatorzy kwestują dla potrzebujących. W tym roku będzie to kwesta dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Prudnika.

Obejrzyj relację z zeszłorocznej edycji wydarzania.

Więcej o wydarzeniu w niedzielę (08.01) w "Porannej rozmowie" o godz. 8:15 = gościem Anety Skomorowskiej-kobzy będzie prezes Stowarzyszenia Opolskiego Towarzystwa Motocyklowego (OTM) - Artur Żurakowski.

Radio Opole 16. Motocyklowe kolędowanie objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2023-03-15, godz. 18:36, Patronaty - polecamy Stwórz rysunek lub wykonaj zdjęcie związane ze Stobrawskim Parkiem Krajobrazowym - konkurs trwa do 30 kwietnia „Usłysz przyrodę oczami wyobraźni” - to tytuł konkursu adresowanego do uczniów publicznych szkół podstawowych z gmin położonych na obszarze Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Prace konkursowe przyjmowane są do 30 kwietnia. » więcej 2023-03-15, godz. 18:18, Patronaty - polecamy Interesuje Cię prawo spółek handlowych, to konferencja dla Ciebie. Możliwy udział on-line I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Spółek Handlowych to wydarzenie, które odbędzie się 29 marca w Opolu. Celem spotkania jest omówienie nowelizacji Kodeksu spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw. Nowelizacja weszła… » więcej 2023-03-15, godz. 11:52, Patronaty - polecamy "Lebhaft. To znaczy – z życiem!" - koncert już w piątek Już w najbliższy piątek (17.03) w stolicy województwa kolejny koncert symfoniczny. Tym razem Orkiestra Filharmonii Opolskiej wystąpi pod dyrekcją Szymona Makowskiego. Na fortepianie zagra Olga Zado. » więcej 2023-03-15, godz. 11:09, Patronaty - polecamy Rendez-vous z francuskim 2 już w poniedziałek w SCK UO Zebrali zespół, realizują projekt - mowa o grupie licealistów z Kluczborka działających w ramach platformy stworzonej przez Fundację Zwolnieni z Teorii, którzy są inicjatorami spotkania pod nazwą „Rendez-vous z francuskim 2”… » więcej 2023-03-10, godz. 18:51, Patronaty - polecamy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Łowcy Talentów 2023 Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Łowcy Talentów już po raz 10. organizuje Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu. Jubileuszowa edycja odbędzie się w najbliższy czwartek (16.03) w auli szkoły. Początek… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »