Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-12-13, 11:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

Chróścice zapraszają na świąteczną paradę

Chróścice zapraszają na świąteczną paradę [fot. https://pixabay.com/pl/images/]
Chróścice zapraszają na świąteczną paradę [fot. https://pixabay.com/pl/images/]
Trzy orkiestry dęte, mażoretki, zespół taneczny i sam Święty Mikołaj w towarzystwie Królowej Śniegu - Chróścice na jeden dzień zmieniły się w krainę z baśni – tak było w zeszłym roku. Jak będzie w tym? To się okaże już w najbliższą niedzielę (18.12). Chróścice zapraszają na świąteczną paradę.

Wymarsz z parkingu obok kościoła, przemarsz ulicami Chróścic na plac przy OSP rozpocznie się o godz. 15:00. Czapki świętego Mikołaja, zimne ognie i inne świąteczne elementy będą mile widziane. Bezpieczeństwo zapewnią tamtejsi strażacy.

Pomysłodawczynią parady jest sołtys Chróścic - Beata Wolny. Radio Opole świąteczną paradę w Chróścicach objęło patronatem medialnym.


Plakat

Zobacz także

2023-03-07, godz. 17:55, Patronaty - polecamy "Betania" włącza się w Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Pola Nadziei” Mija 26 lat od czasu, gdy w Krakowie odbyły się pierwsze Pola Nadziei - ogólnopolska kampania społeczna, której głównym celem jest promowanie opieki hospicyjnej, informowanie o możliwości jej otrzymania oraz pozyskiwanie środków… » więcej 2023-03-06, godz. 16:20, Patronaty - polecamy Konkurs "Z chemią za pan brat" Uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych na Opolszczyźnie już we wtorek (07.03) będą mogli sprawdzić swoją znajomość chemii w konkursie 'Z chemią za pan brat'. Konkurs ma formę testu i odbędzie się w budynku Publicznej… » więcej 2023-03-06, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Symfonia "Tytan" Gustava Mahlera zabrzmi w piątek w filharmonii Skrzypce, wiolonczela, obój, fagot - dodajmy: w dobrych rękach, a do tego Orkiestra Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna - już w najbliższy piątek (10.03) Filharmonia Opolska zaprasza na koncert zatytułowany „Tytan”… » więcej 2023-03-03, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Zagraj o swoją karierę i wybierz szkolenia, warsztaty, debaty i prelekcje. Rusza „Gra o Karierę"! „Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie” to nazwa ogólnopolskiego przedsięwzięcia, w ramach którego od 6 do 10 marca Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem… » więcej 2023-03-03, godz. 15:48, Patronaty - polecamy Płyta "Witold Pilecki. Kwiat biały olbrzyma. Wiersze i piosennik" W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbył się koncert prezentujący premierowo piosenki z albumu 'Witold Pilecki. Kwiat biały olbrzyma. Wiersze i… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »