Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-10-31, 21:43 Autor: Oprac. Agnieszka Lubczańska

Kongres ESG - Polska Moc Biznesu 2022 w PGE Narodowym w Warszawie

Kongres ESG - Polska Moc Biznesu 2022 w PGE Narodowym w Warszawie
Kongres ESG - Polska Moc Biznesu 2022 w PGE Narodowym w Warszawie
Kongres ESG Polska Moc Biznesu już w najbliższy poniedziałek (07.11) odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. To interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Uczestnicy konferencji wezmą udział w ponad 30 godzinach wystąpień, dyskusji, spotkań, a także będą mogli wysłuchać motywujących wystąpień. Formuła wydarzenia jest hybrydowa - można uczestniczyć w nim fizycznie lub oglądając transmisję on-line.
Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania o najważniejsze pytania nurtujące Polaków, m.in. związane z inflacją, bezpieczeństwem energetycznym, kredytami hipotecznymi. Zastanowią się również, co z zeroemisyjnością. Ekologia, społeczeństwo i gospodarka - to trzy filary ESG oraz trzy obszary zagadnień, które uczestnicy omówią podczas debat, okrągłych stołów i motywujących wystąpień znanych i inspirujących postaci publicznych. Oszczędzanie energii w dobie kryzysu, efektywne finansowania polskiego sportu czy problematyka pozyskiwania zagranicznych funduszy – to niektóre z tematów, którymi zajmą się specjaliści.

Szczególne miejsce podczas wydarzenia przeznaczone jest dla organizacji pozarządowych, które bez dodatkowych kosztów będą mogły skorzystać z przestrzeni Kongresu i z jego kanałów informacyjnych.

Kongres zakończy Gala Wieczorna Polskiej Mocy Biznesu, podczas której zostaną wręczone nagrody dla najbardziej zasłużonych organizacji oraz osób zaangażowanych w przeciwdziałanie skutkom pandemii Covid - 19 oraz w pomoc narodowi ukraińskiemu w obliczu agresji Rosji. Laureatów, zaproponowanych przez jury, wyłoni głosowanie internautów. Gali będą towarzyszyły występy polskich oraz ukraińskich artystów.

Zobacz program wydarzenia.
Zobacz profil wydarzenia na Facebooku.

Audytorium 17 w tym Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji o Kongresie ESG Polska Moc Biznesu można znaleźć na stronie https://www.polskamocbiznesu.pl

Zobacz także

2022-12-29, godz. 14:43, Patronaty - polecamy II Szybka Piątka Jurka Siemaszki Rok zakończą na sportowo. II Szybka Piątka Jerzego Siemaszki to wydarzenie, które odbędzie się w Sylwestra na Wyspie 'Bolko' w Opolu. Start biegu w samo południe przy Klubokawiarni Laba. Wydarzenie odbywa się na cześć zmarłego 2… » więcej 2022-12-13, godz. 14:30, Patronaty - polecamy Gala finałowa X Opolskiego Festiwalu Spektakli Profilaktycznych "Maski zostawimy na scenie" Już w najbliższy piątek (16.12) w Teatrze Eko Studio odbędzie się gala finałowa X Opolskiego Festiwalu Spektakli Profilaktycznych 'Maski zostawimy na scenie'. W wydarzeniu wezmą udział grupy teatralne ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych… » więcej 2022-12-13, godz. 12:50, Patronaty - polecamy Arcydzieło muzyki sakralnej "Wielka msza h-moll" Jana S. Bacha już wkrótce w filharmonii Międzynarodowe grono wybitnych solistów, Chór Filharmonii Krakowskiej, Orkiestra Filharmonii Opolskiej i jedno z największych dzieł w historii muzyki sakralnej: 'Wielka Msza h-moll' Jana Sebastiana Bacha. Tak zapowiadają się adwentowe… » więcej 2022-12-13, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Chróścice zapraszają na świąteczną paradę Trzy orkiestry dęte, mażoretki, zespół taneczny i sam Święty Mikołaj w towarzystwie Królowej Śniegu - Chróścice na jeden dzień zmieniły się w krainę z baśni - tak było w zeszłym roku. Jak będzie w tym? To się okaże już… » więcej 2022-12-13, godz. 10:07, Patronaty - polecamy XXXIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta Popularyzacja biegów ulicznych oraz propagowanie sportu i aktywności fizycznej - to główne cele Strzeleckiego Biegu Ulicznego im. Euzebiusza Ferta, który wystartuje już w najbliższą sobotę (17.12) z ulicy Mickiewicza w Strzelcach… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »