Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-10-03, 09:42 Autor: Agnieszka Lubczańska

#SprzątamyDlaPolski - ostatnia okazja dołączenia do akcji!

Weź udział w akcji #SprzątamyDlaPolski! [fot. materiały organizatora, Stowarzyszenie "Dla Polski"]
Weź udział w akcji #SprzątamyDlaPolski! [fot. materiały organizatora, Stowarzyszenie "Dla Polski"]
Już po raz czwarty w całej Polsce odbędzie się akcja sprzątania lasów i pobliskich terenów zielonych. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek (04.10) - w dniu wspomnienia św. Franciszka z Asyżu - patrona zwierząt, przyrody oraz ekologii. Do tej pory z województwa opolskiego udział w akcji zapowiedziało 4 tysiące 200 uczestników.
Akcja #SprzątamyDlaPolski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia - młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalnośćorganizacji pozarządowych czy samorządów uczniowskich i studenckich.

- Pamiętajmy, że troska o klimat i środowisko jest jednym z elementów współczesnego patriotyzmu. Liczą się czyny, a nie okrzyki i puste eko-hasła. Wypełnij formularz i weź udział w akcji - zachęcają do udziału w akcji jej organizatorzy Stowarzyszenie "Dla Polski"

Jeszcze do końca dnia (03.10) udział w akcji można zgłosić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zobacz: Formularz zgłoszeniowy

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie "Dla Polski". Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2022-11-25, godz. 14:45, Patronaty - polecamy 94. Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych 94 Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych już w sobotę (26.11) odbędą się w miejscowości Leśna w gminie Olesno. Do zawodów zgłosiło się blisko 600 zawodników i zawodniczek, którzy walczyć będą o kwalifikacje do Mistrzostw… » więcej 2022-11-24, godz. 13:54, Patronaty - polecamy Jubileusz 20-lecia powiatowego wolontariatu w Prudniku Jubileusz XX-lecia Powiatowego Wolontariatu w Prudniku uświetni w najbliższy piątek (25.11) gala w Kinie 'Diana'. Organizatorami wydarzenia są Powiat Prudnicki i Powiatowy Klub Ośmiu działający przy Zespole Szkół Rolniczych w Prudniku… » więcej 2022-11-24, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności "Sowa" w Nysie otwarta od soboty! Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, czyli małe centrum nauki powstaje w obiekcie zarządzanym przez Nyski Dom Kultury, w Bastionie św. Jadwigi przy ul. Piastowskiej 19 w Nysie. Oficjalne otwarcie tej warsztatowo-wystawowej przestrzeni… » więcej 2022-11-24, godz. 12:02, Patronaty - polecamy Dwa dni szermierczych emocji w Opolu już w weekend Wspólne świętowanie 100. rocznicy powstania Polskiego Związku Szermierczego i 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Start Opole', walki na planszach i emocje ze szpadami w dłoniach - to wszystko już w najbliższy weekend szykuje się… » więcej 2022-11-23, godz. 21:35, Patronaty - polecamy "Zdrowie pod kontrolą", czyli studenci kierunku lekarskiego UO zapraszają na badania i porady Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nowotwory, odżywianie i wiele innych tematów dotyczących zdrowia będzie można skonsultować, a do tego na miejscu zmierzyć sobie cukier czy ciśnienie krwi za darmo i bez skierowania. Wszystko to w… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »