Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-15, 14:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” w Lewinie Brzeskim

Turniej piłki nożnej [fot. Maciej Marciński]
Turniej piłki nożnej [fot. Maciej Marciński]
Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” to wydarzenie, na które zaprasza w czwartek (22.09) Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Pomóżmy Im". Turniej rozegrany zostanie na stadionie Klubu Sportowego LZS Olimpia w Lewinie Brzeskim. Wszyscy zaproszeni są do kibicowania. Początek o godz. 9:30.
Turniej skierowany jest nie tylko do osób grających w piłkę nożną, ale przede wszystkim do tych, którzy chcą uczestniczyć i brać aktywny udział w zabawie bez względu na ograniczenia wiekowe, niepełnosprawność czy umiejętności. W zmaganiach sportowych wezmą udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, podopieczni Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz młodzież ze szkół integracyjnych i specjalnych.

Zadanie jest finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON. Patronat honorowy nad imprezą pełni Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła oraz Burmistrz Lewina Brzeskiego, Artur Kotara.

Radio Opole turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” objęło patronatem medialnym. Plakat

Zobacz także

2022-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Recital Michała Bajora /koncert odbędzie się w innym terminie!/ Z OSTATNIEJ CHWILI: Koncert odbędzie się w innym terminie!Michał Bajor żegna się z tytułem 'Kolor Cafe', czyli repertuarem, w którym postanowił przemieszać swoje włosko-francuskie fascynacje muzyczne. Recital artysty odbędzie się… » więcej 2022-11-15, godz. 14:12, Patronaty - polecamy Charytatywna zabawa andrzejkowa dla ŚDS "Magnolia" Już w najbliższą sobotę (19.11) będzie można spędzić czas na andrzejkowej imprezie, równocześnie pomagając podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy 'Magnolia' w Opolu, czyli niepełnosprawnym w różnym stopniu niepełnosprawności… » więcej 2022-11-12, godz. 17:41, Patronaty - polecamy „Teatrem w (O!)polskie” - premiera spektaklu „Pomoc Domowa” już w sobotę „Pomoc Domowa” - to tytuł spektaklu w ramach projektu „Teatrem w (O!)polskie”. Premiera już w najbliższą sobotę (19.11). Spektakl wystawiony zostanie w Centrum Kultury w Kluczborku przy ul. Mickiewicza 5 o godz. 18:00. Na premierę… » więcej 2022-11-12, godz. 16:11, Patronaty - polecamy 30. Festiwal Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej To wydarzenie, w którym co oku uczestniczy kilkadziesiąt chórów oraz zespołów śpiewaczych. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, bo już 30. edycja. Mowa o Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej, na… » więcej 2022-11-12, godz. 12:06, Patronaty - polecamy Fortepianowe tria w wykonaniu zespołu As-SAI Trio już w piątek w filharmonii To koncert bez orkiestrowego anturażu, proponujący posłuchanie muzyki delikatniejszej od symfoniki, wpisujący się w cykl koncertów kameralnych, które od jakiegoś czasu proponuje Filharmonia Opolska. Tym razem będzie okazja posłuchania… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »