Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-08-02, 14:36 Autor: Mateusz Łapot

Opole otwarte na artystyczne wariacje, czyli IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole

Opole otwarte na artystyczne wariacje! [fot. Łukasz Fura]
Opole otwarte na artystyczne wariacje! [fot. Łukasz Fura]
Żonglerka, teatr na ulicy i szczypta kreatywnego szaleństwa. Wszystko to, i jeszcze więcej, będzie do odkrycia podczas IV Festiwalu Zdarzeń Artystycznych Open Opole, który zagości w stolicy regionu 6 i 7 sierpnia.
Otwarta głowa, otwartość wobec ludzi i otwarcie się na nowe doświadczenia - wszystkie czynniki wskazują na to, że słowo "open" w nazwie OpenOpole jest tam nie bez przyczyny. Program festiwalu zapewnia rozrywkę inną niż typowe kino czy teatr. Wyróżnia się także miejscem - wszystkie wydarzenia festiwalowe będą odbywały się na świeżym powietrzu, w różnych częściach miasta. Warto zaznaczyć, że na każde z nich jest wstęp wolny.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Kulturalne Pro-Scenium. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji: IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole
IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole

Zobacz także

2022-09-28, godz. 20:31, Patronaty - polecamy Cztery koncerty i wernisaż w ramach XII Dobrodzień Classic Festival „Klasycznie rozrywkowa lista przebojów” to tytuł koncertu, który zainauguruje w najbliższą sobotę (01.10) XII Dobrodzień Classic Festival. W niedzielę (02.09) Wielka Gala Operowo-Operetkowa z cyklu „Piotr Lempa i przyjaciele”… » więcej 2022-09-28, godz. 18:40, Patronaty - polecamy Niezwykłe teatralne wydarzenie w Nysie Działający w Nyskim Domu Kultury Teatr Miejski w Nysie zaprasza na spektakl Evy Pataki „Edith i Marlene”. Premiera już w najbliższą niedzielę (02.10) o godz. 18:00. Kolejny spektakl planowany jest na 15 października. Są jeszcze… » więcej 2022-09-28, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Święto karpia pełne atrakcji od soboty do niedzieli na Zamku w Niemodlinie Będzie można pokosztować rybnych potraw, zakupić świeżego karpia, poobserwować profesjonalnych kucharzy w akcji, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, obejrzeć barwny korowód Niemodlińskiej Parady Książęcych Skarbów czy… » więcej 2022-09-28, godz. 14:07, Patronaty - polecamy Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ks. Michała Norka w Krzywiźnie Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Kluczborski Hufiec Harcerzy „Płomień” i Rada Sołecka Krzywizny zapraszają w najbliższą niedzielę (02.10) na uroczystość upamiętnienia 110. rocznicy urodzin niezłomnego kapłana ks. Michała… » więcej 2022-09-27, godz. 19:17, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości W piątek (30.09) poznamy tegorocznych laureatów konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Podczas gali już… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »