Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-03-09, 14:06 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert charytatywny „Jedynka bez barier” już 17.03 – wciąż można kupić bilety!

Zdjęcie ilustracyjne, Noworoczny Koncert Charytatywny "Jedynka dla Betanii" [fot. Monika Matuszkiewicz]
Zdjęcie ilustracyjne, Noworoczny Koncert Charytatywny "Jedynka dla Betanii" [fot. Monika Matuszkiewicz]
Jak podkreślają organizatorzy, ideą koncertu jest pomoc finansowa osobom potrzebującym – w tym roku uczniowie zagrają dla swoich kolegów i koleżanek.
Wśród celów wydarzenia wymieniają także zwrócenie uwagi na wiele problemów, z którymi borykają się na co dzień osoby z niepełnosprawnościami.

Pieniądze z tegorocznego koncertu pochodzić będą ze sprzedaży biletów oraz z aukcji, która odbędzie się w trakcie wydarzenia. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na podjazd i drzwi rozsuwane do liceum, które mają ułatwić uczniom poruszającym się na wózkach inwalidzkich bezpieczny i wygodny wjazd do budynku szkoły.

W programie występ uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu, orkiestry szkolnej oraz zaprzyjaźnionych gości i absolwentów. Na scenie pojawi się także zespół taneczny.

Program koncertu charytatywnego „Jedynka bez barier”:

 • „Kocham” – wyk. Martyna Lasowska, fort. Kamil Gonsior;
 • rozpoczęcie – Iga Glapińska, Franciszek Dziubacki;
 • oficjalne rozpoczęcie koncertu, przywitanie gości – p. Bernarda Zarzycka, dyrektor PLO I;
 • „Za czym kolejka ta stoi” – wszyscy wykonawcy;
 • „Mój jest kawałek podłogi” – wyk. Kacper Galli;
 • utwór instrumentalny /”Can’t help falling in love”, Elvis Presley/ – wyk. Zofia Adamczyk, Alicja Szindzielorz;
 • „Bracka” – wyk. Eliza Mathea;
 • „Warszawa” – wyk. Michał Bekieszczuk;
 • licytacja – prow. Krzysztof Jarota, aktor OTLiA;
 • „Dziwny jest ten świat” – wyk. Daniela Kandziora;
 • „W życiu zawsze trzeba wolnym być” – wyk. Kacper Galli;
 • „Sen o Warszawie” – wyk. Martyna Sierakowska;
 • występ duetu tanecznego – Agnieszka Walczyk, Nadia Szczepańska;
 • „Dni, których nie znamy” – wyk. Michał Bekieszczuk;
 • „Niepokonani” – wszyscy wykonawcy;
 • „Wolność, kocham i rozumiem” – wszyscy wykonawcy.

Skład instrumentalny: gitara basowa – Filip Hornik, gitara elektryczna/ fortepian – Kamil Gonsior, perkusja – Wiktoria Gajda/ Dagmara Grochalska, saksofon – Dagmara Grochalska, piano – Daria Grzeszok, Julia Włodarczyk, skrzypce – Martyna Sierakowska, Maria Włodarczyk, Anna Forst.

Koncert charytatywny „Jedynka bez barier” odbędzie się 17.03.2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Sali Koncertowej im. Stanisława Śmiełowskiego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu, przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Bilety w cenie 20 zł do zakupu w szkolnej bibliotece I LO w Opolu, ul. Licealna 3.

Na wydarzenie zaprasza Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu wspólnie z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora, Państwową Szkołą Muzyczną I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu oraz firmą MKN Projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Koncert charytatywny „Jedynka bez barier” już 17.03 – wciąż można kupić bilety! [fot. materiały organizatora]

Zobacz także

2022-08-06, godz. 12:08, Patronaty - polecamy Odlotowy piknik - dosłownie i w przenośni Laskowice zapraszają do wzbicia się ponad chmury dzięki podniebnym atrakcjom. Symulacje lotów, ciekawostki z pracy stewardess i spotkania z ekspertami - tego wszystkiego będzie można się spodziewać 7 sierpnia na pikniku rodzinnym przy… » więcej 2022-08-04, godz. 14:50, Patronaty - polecamy OnkoTour i OnkoBohaterowie! Nie każdy bohater nosi pelerynę. Osoby, które wygrały walkę z nowotworem ponownie wykażą heroiczną postawę, by inspirować przez przekraczanie swych granic. Rajd rusza już 6 lipca. » więcej 2022-08-02, godz. 14:36, Patronaty - polecamy Opole otwarte na artystyczne wariacje czyli IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole Żonglerka, teatr na ulicy i szczypta kreatywnego szaleństwa. Wszystko to, i jeszcze więcej, będzie do odkrycia podczas IV Festiwalu Zdarzeń Artystycznych Open Opole, który zagości w naszym mieście 6 i 7 sierpnia. » więcej 2022-08-01, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Muzyczny świat przyjedzie świętować lato w Opolu! Nie trzeba nikomu przypominać, że Opole jest jednogłośnie uznane za Stolicę Polskiej Piosenki. Warto jednak przypominać o wydarzeniach, które tę piosenkę promują - szczególnie, jeśli robią to przez sprowadzenie do naszego miasta… » więcej 2022-07-29, godz. 16:59, Patronaty - polecamy Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu upamiętni 1 sierpnia 1944 Miejska Biblioteka Publiczna włącza się aktywnie w upamiętnienie 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek zaprasza na koncert zespołu Metronom. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »