Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-12-02, 16:39 Autor: Justyna Krzyżanowska

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci w Lawendowym Lesie – przyjdź i pomóż choremu chłopcu!

Mikołaj wyruszył już w drogę w kierunku Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu! [fot. https://pixabay.com/pl]
Mikołaj wyruszył już w drogę w kierunku Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu! [fot. https://pixabay.com/pl]
Celem niedzielnej akcji jest spotkanie z Mikołajem dla dzieci z Wołczyna i okolic oraz wsparcie chorego Antosia Dziaczuk z Wołczyna w walce z SMA.
Chłopczyk cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Mięśnie Antosia zdają się być zablokowane od samego początku, a choroba postępuje bardzo szybko. By zatrzymać jej postęp dziecko potrzebuje terapii genowej, która musi zostać podana jak najszybciej, bo tylko wtedy Antoś będzie mógł podjąć walkę o zdrowie. Na ten cel potrzeba ponad 9 mln zł.

Szczegółowe informacje na temat zbiórki i choroby chłopca dostępne są tutaj.

W programie m.in.: Święty Mikołaj wraz ze swoim zaprzęgiem, słodki poczęstunek, słodka paczka dla każdego dziecka, możliwość zrobienia zdjęć w świątecznej scenerii, świąteczna poczta, ognisko i grill z kiełbaskami.

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci z Wołczyna i okolic odbędzie się 5 grudnia 2021 r. (niedziela) w Drewnianej Chatce w Lawendowym Lesie, Wierzchy 75/k. Wołczyna, w godz. 12:00-18:00. Wstęp na wydarzenie to 20 zł (dziecko wraz z opiekunem). Dochód zostanie przekazany dla Antosia Dziaczuk z Wołczyna na walkę z SMA.


Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne, pod numerem: +48 793 990 221.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci w Lawendowym Lesie – przyjdź i pomóż choremu chłopcu! [fot. materiały organizatora]

Zobacz także

2022-01-18, godz. 15:12, Patronaty - polecamy Nowość spod znaku smooth jazzu, czyli Patrycjusz Cyran z płytą „Chillout” „Ten smooth jazzowy saksofonista z cała pewnością zaprosi wszystkich odbiorców do intensywnego chilloutowania przy dżwiękach swojego magicznego instrumentu” - tak płytę rekomenduje jej wydawca BNB RECORDS. Mowa o debiutanckim albumie… » więcej 2022-01-18, godz. 10:28, Patronaty - polecamy Wydarzenie sezonu Filharmonii Opolskiej. Światowa gwiazda w Opolu! Ten koncert niewątpliwie będzie wydarzeniem sezonu. Orkiestrę Filharmonii Opolskiej poprowadzi Kristjan Järvi. To współczesny człowiek renesansu - jest dyrygentem, kompozytorem i producentem, który przeciwstawia się muzycznej ortodoksji… » więcej 2022-01-12, godz. 11:37, Patronaty - polecamy "Hej! Kolęda, Kolęda"... W Komprachcicach po raz trzynasty odbędzie się Festiwal Kolęd i Pastorałek Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na XIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Hej! Kolęda, Kolęda…”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (15.01) w sali widowiskowej ośrodka przy ul. Niemodlińskiej… » więcej 2022-01-11, godz. 12:57, Patronaty - polecamy "Z chemią za pan brat". Weź udział w konkursie chemicznym! Uczniowie klas siódmych i ósmych ze wszystkich szkół podstawowych na Opolszczyźnie, ponownie będą mogli sprawdzić swoją znajomość chemii. Rusza bowiem w III edycja Konkursu Chemicznego 'Z chemią za pan brat'. Wydarzenie zaplanowano… » więcej 2022-01-11, godz. 11:03, Patronaty - polecamy Motocykliści zapraszają do wspólnego kolędowania Już po raz 15. prudniccy motocykliści zrzeszeni w Opolskim Towarzystwie Motocyklowym zapraszają na wspólne kolędowanie. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (16.01) w klasztorze ojców franciszkanów w Prudniku. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »