Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-11-03, 14:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

IX Festiwal Piosenki Jesiennej Przedszkolaka

IX Festiwal Piosenki Jesiennej w Twardawie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
IX Festiwal Piosenki Jesiennej w Twardawie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
Przedszkolaki z całej gminy Głogówek wezmą udział w Festiwalu Piosenki Jesiennej organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie. Festiwal odbędzie się w najbliższy czwartek (04.11). Początek o godz. 13:00.

Integracja dzieci w wieku przedszkolnym i ich opiekunów z terenu gminy Głogówek, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej, rozbudzanie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki czy po prostu stworzenie okazji do dobrej zabawy – to główne cele tego wydarzenia, które już po raz dziewiąty organizuje Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie.

W tym roku wydarzenie odbędzie się także on-line. Film z festiwalu będzie dostępny w najbliższym czasie na stronie internetowej, Facebooku i kanale You Tube organizatorów - zobacz tu.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2021-11-23, godz. 12:14, Patronaty - polecamy Rozdanie nagród i wyróżnień laureatom 12. edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2021 Jak podkreślają organizatorzy, konkurs ten jest doskonałą okazją do pokazania, jak zmieniają się miejscowości naszego regionu, a przestrzeń wokół staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców. » więcej 2021-11-22, godz. 14:46, Patronaty - polecamy Czas na Magiczne Charytatywne Andrzejki! Już po raz piąty Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na Magiczne Charytatywne Andrzejki. Wszystkie bilety-cegiełki w cenie 250 złotych od pary już się sprzedały. » więcej 2021-11-22, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Instytut Śląski w Opolu zaprasza na konferencję pt. "Wspólny mit czy źródło sporu politycznego? Dziedzictwo opozycji antykomunistycznej z trójstronnej polsko-czesko-niemieckiej… Instytut Śląski w Opolu zaprasza na międzynarodową konferencję naukową z cyklu Colloquium Opole, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada. Jej tematem przewodnim będzie dziedzictwo polskiej, czeskiej i niemieckiej opozycji antykomunistycznej… » więcej 2021-11-22, godz. 10:40, Patronaty - polecamy Już po raz 28. Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury "Xaverianum" zaprasza na swoje coroczne święto! Dni Xaverianum to tydzień chrześcijańskiej kultury studenckiej, w który zaangażowani są liczni studenci opolskiego środowiska akademickiego. Wydarzenie już po raz 28. odbędzie się w Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury „Xaverianum”… » więcej 2021-11-18, godz. 20:06, Patronaty - polecamy Premiera albumu "Darek Kozakiewicz LIVE"! Darek Kozakiewicz i przyjaciele wystąpili w Studiu M im. SBB Radia Opole 17 czerwca 2021. Wtedy to powstał projekt, którego efektem jest album 'Darek Kozakiewicz LIVE'! Dziś, zapraszamy na premierę płyty, która jest technologicznym… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »