Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-09-20, 20:19 Autor: materiały organizatora/oprac. Agnieszka Lubczańska

Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić

Golec uOrkiestra, koncert „Od Opola do Opola”, 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Golec uOrkiestra, koncert „Od Opola do Opola”, 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Podczas pikniku będzie prowadzona akcja "Szczepimy się" [fot. Marcin Skomudek]
Podczas pikniku będzie prowadzona akcja "Szczepimy się" [fot. Marcin Skomudek]
Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą "W zdrowym ciele zdrowy duch". Wydarzenie odbędzie się na pl. Wolności w Kędzierzynie-Koźlu od godz. 17:00. Podczas pikniku będzie okazja zaszczepienia się przeciw wirusowi Covid 19. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golec uOrkiestra.
Piknik poprzedzą zawody na rowerowym torze przeszkód w Parku Pojednania. Sam piknik rozpocznie o godz. 17:00 występem Zespołu Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla, zaraz po nim zaplanowano pokazy w akcjach gaśniczo-ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla, a później pokazy i animacje taneczne. O godz. 19:30 na scenę wkroczy zespół Golec uOrkiestra.

W mobilnym punkcie szczepień każdy chętny będzie mógł się zaszczepić przeciw COVID-19. Dla pierwszych 50 osób, które się zaszczepią, będą przygotowane m.in. darmowe wejściówki na wybrane mecze ZAKSY.

Parterami wydarzenia są Wojewoda Opolski, Konsorcjum Odrzańskie, Grupa ZAKSA oraz Starostwo Powiatowe Kędzierzyn-Koźle. Radio Opole jest patronem medialnym pikniku.

Program wydarzenia:

15:00-16:45 Rowerowy tor przeszkód w Parku Pojednania
Piknik na pl. Wolności:
17:00 Występ Zespołu Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla
17:30 Pokazy Państwowej Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla
18:00 Ogłoszenie wyników Rowerowego Toru Przeszkód - dekoracja zwycięzców
18:20 Pokazy i animacje taneczne ORIAN - SHOW&"CUKSY"
19:30 Koncert Golec uOrkiestra
Plakat
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.1
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.2
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.3

Zobacz także

2021-10-15, godz. 18:43, Patronaty - polecamy Rusza kampania „Różowe Opole Kobiet Sukcesu. Pokonaj Raka – profilaktyka, wparcie i edukacja” Różowe Opole to kampania edukacyjna, skierowana do kobiet i ich bliskich, której celem jest zwiększenie wiedzy mieszkanek Opola i Opolszczyzny na temat ich praw i swobód obywatelskich w budowaniu świadomości i czujności onkologicznej… » więcej 2021-10-14, godz. 16:17, Patronaty - polecamy "Bach vs. Händel, czyli spotkanie, którego nie było" - pierwszy koncert już w niedzielę! 'Bach vs. Händel, czyli spotkanie, którego nie było' - to cykl koncertów poświęcony twórczości dwóch gigantów muzyki barokowej: Johannowi Sebastianowi Bachowi i Georgeowi Friedrichowi Händlowi. Drogi twórcze obu kompozytorów-równolatków… » więcej 2021-10-14, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Przed nami Wojewódzki Dzień Szefa Kuchni – zapowiada się kolorowo i pysznie! Nauczyciele przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej województwa opolskiego zapraszają na kulinarny tydzień z okazji przypadającego 20 października Międzynarodowego Dnia Szefa Kuchni. » więcej 2021-10-13, godz. 21:06, Patronaty - polecamy V Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie V Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie już w najbliższy poniedziałek (18.10) w Filharmonii Opolskiej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. » więcej 2021-10-13, godz. 19:41, Patronaty - polecamy Grażyna Łobaszewska gwiazdą X Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka w Komprachcicach Promowanie starych, dobrych gatunków muzycznych przez doświadczonych muzyków oraz wychodzenie naprzeciw młodym i ambitnym zespołom poszukującym inspiracji w klasycznych brzmieniach bluesa i rocka - to od lat główne cele tego przedsięwzięcia… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »